Sleduj nás

Už dlouho jsem se takhle nesťal, dělá si Conor McGregor srandu ze svého celonočního flámu. Fanoušci ovšem zuří

Už dlouho jsem se takhle nesťal, dělá si Conor McGregor srandu ze svého celonočního flámu. Fanoušci ovšem zuří FOTO: UFC

Internetem kolují videa z nočního tahu Conora McGregora, kde řídil oslavu, popíjel alkohol a bavil se až do rána. Pravděpodobně by nikdo neřekl ani slovo, pokud by zůstal v bojovém důchodu a nepřipravoval se do zápasu, který právě klepe na dveře.

Když Dana White udělil McGregorovi povolení k návratu, jednou z jeho podmínek bylo, že uvidí Irovo maximální nasazení a soustředěnost. „Žádné večírky, natáčení filmů apod. Potřebuju Conora, který této hře odevzdá všechno. Ne filmovou hvězdu,“ říkal někdy na přelomu února a března.

Chvíli to vypadalo, že Notorious vážně odkládá svůj královský život bokem a věnuje se přípravě, ale když se všechno potvrdilo, tedy podepsaly se smlouvy a oznámil se jeho zápas s Michaelem Chandlerem, tak opět rázem polevil.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Teda, takhle sťatej jsem už dlouho nebyl,“ žertoval McGregor ve vlákně na Twitteru, kde reagoval na článek s jeho videem. Mnoho fanoušků se ovšem okamžitě naštvalo, jak se může krátce před zápasem takhle odvázat.

Pravda je nicméně taková, že žádný ze zápasníků není přísně střežen a ve volném čase, pokud následně projde antidopingovou kontrolou, si může dělat, co jenom chce. Conor McGregor navíc ze srandy naznačil, že převzal taktiku Ryana Garcii, který měl propařit dva dny před svým zápasem s Devinem Haneyem, kterého následně udolal na body a předvedl proti němu jeden z nejlepších výkonů kariéry. Pak se ale bohužel prokázalo, že Garcia užíval i zakázaný ostarine, jenž je znám svým účinkem pro nárůst svalové hmoty…


Co se ovšem Conora týče, není nikde vyloučeno, že tuto party pořádal naschvál, aby vzbudil pozornost medií. Kvalitní reklama je pro něho na prvním místě a je mu jedno, zdali je pozitivní anebo negativní. A nyní se díky své zábavě dostal na přední stránky nejen bojových, ale i bulvárních medií po celém světě.


Další články