Sleduj nás

Úvodní kolo Tipsport Gamechangeru zná první dvojici! Pirát Krištofič si to rozdá s Alexem Lohorém

Úvodní kolo Tipsport Gamechangeru zná první dvojici! Pirát Krištofič si to rozdá s Alexem LohorémFOTO: OKTAGON MMA

Kompletní šestnáctka účastníků pyramidy Gamechangher je již pár desítek hodin známá. Diváci svým hlasováním vyslali jako posledního do boje Španěla Tato Primeru.

Nyní přichází fáze, kdy se konečně dozvíme konkrétní složení dvojic pro úvodní kolo, které nás čeká již 4. března v Ostravar Areně.

První zveřejněná dvojice hned slibuje pořádně divokou podívanou. Alex Lohoré je díky svým zkušenostem určitě brán jako jeden z hlavních favoritů celého projektu.


Pirát Krištofič zase umí dotáhnout do vítězného konce i zápasy, ve kterých se mu příliš nedaří. Navíc se neštítí žádné špinavosti a vždy bojuje na absolutní hraně pravidel. Jak bude tento styl chutnat francouzskému gangsterovi, to se uvidí již za měsíc.

Oba bojovníky spojují stejní soupeři, kterým v poslední době v OKTAGONu čelili. Patrik Kincl jasně oba přejel, ale slovenský borec s ním vydržel plných pět kol. Da Killa Kid skončil knockoutován již v polovině prvního kola.


Podobný scénář ale v opačném gardu nabídly souboje se Zdeňkem Polívkou. Pirát jej ve vyrovnaném zápase udolal na body a Francouz vytáhl parádní boxerskou kombinaci. Za devadesát vteřin nebylo co řešit. Alex se poté vrátil do své přirozené veltrové váhy a v O2 areně potvrdil své kvality, když tvrdě ukončil Matúše Juráčka.

Právě veltrová váha a hlavně schopnost splnit tento limit několikrát v průběhu pár měsíců byl důvod, proč se Pirát nejdříve účasti v Gamechangeru zřekl. Nakonec však i jeho zlákala pohádková výhra a touha poměřit se s ostatními evropskými borci.

„Vždy jsem toužil být součástí něčeho velkého a průlomového. Bude to na trhu úplně něco nového. Hlavně velikost celé té věci mě nakonec přesvědčila, že to chci, a že se kvůli tomu chci trápit s váhou,“ potvrdil Krištofič svou motivaci. Lohoré se naopak o účast přihlásil sám před zaplněnou arenou v Praze.

„Slyšel jsem, že máte nový projekt Tipsport Gamechanger o jeden milion euro, ale pořád tam nikde nevidím svoje jméno. To se snad bojíte, že si ten milion ukradnu pro sebe? Všichni moc dobře víte, že jsem váš nejlepší bojovník,“ nešetřil sebechválou Alex, který zanedlouho dostane šanci své prohlášení potvrdit.
 


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články