Sleduj nás

Útoky na rodinu? Karlos Benda si pro Diega Kotlára chystá speciální trest

Útoky na rodinu? Karlos Benda si pro Diega Kotlára chystá speciální trest
Diego Kotlár od 3. ledna zahájil přípravu na zápas, kterého bychom se měli dočkat na turnaji Clash of the Stars 5, jenž se bude konat v průběhu června.

Soupeře pro tento galavečer si Diego vybral sám. Co prohrál jeho synovec Jaroslav Kotlár, rozhodl se vrátit čest rodině a vyzval Karlose Bendu. A kdo tento příběh společně s námi sleduje od začátku, ten ví, jak hluboko Diegovo odhodlání sahalo, aby si vynutil Karlosovu pozornost a aby ho „ponížil“ už před zápasem.

Útoky na rodinu


Semínka války byla zaseta, ale bohužel už přerostla hranice klasické show, která by odpovídala profesionálnímu sportovnímu přístupu. Po několika vzájemných reakcích a stále více doutnající nenávisti začaly první útoky na rodinu, kterým se zejména Karlos nestačí divit.

Bylo mu řečeno, že mu Diego půjde za mámou, tátou, ale i babičkou. A jelikož to bylo řečeno opravdu drsným způsobem, ztratil i Karlos svůj klid... Jelikož chceme tomuto textu zachovat nějakou úroveň, vynecháme citace, které padly, ale vy si je můžete prohlédnout na přiloženém odkaze.

Reakce Karlose Bendy


Po více jak třicetiminutovém videu, v němž mu bylo útočeno na rodinu, došel Benda k závěru, že za svá slova musí Diego pykat. A i když si žádný zápas za své chování nezaslouží, tak toho využije, aby mu rozbil ciferník.


„Ty jsi takový primitiv!“ vzkazoval směrem do Šumperku, kde Diego přebývá.

„Já opravdu přísahám Bohu, že jsem za celý svůj život neviděl chováním odpornějšího člověka. Někomu takovému nemohu ani na tiskovce, ale ani nikde jinde podat ruku.


Ve výsledku já ten zápas chci, protože ty, Diego, jsi první člověk, kterého v té kleci budu chtít umlátit. A až tě budu bít, tak až nás rozhodčí bude odtrhávat, protože ty už budeš vypnutej, tak si do tebe ještě párkrát kopnu. To slibuju. Ale za nic víc mi nestojíš.

Nic víc dělat nemusím, protože tě tvá minulost dříve nebo později dožene. Jsi jen absolutní primitiv a ukázka toho, že někteří by v tom vězení měli zůstat do konce života. Protože ty jsi úplně zbytečný člověk (pro tuto společnost).

Za to, jaký jsi, si zasloužíš, aby na tebe každý ukazoval prstem a říkal si ‚To je ta špína.‘ Zasloužíš si, aby tebou každý opovrhoval. Ty jsi totiž absolutní dno,“ řekl.

Další články