Sleduj nás

Upřímně nevím, co s ním bude, říká White o legendárním Silvovi, jemuž by už nedoporučoval znova bojovat

Upřímně nevím, co s ním bude, říká White o legendárním Silvovi, jemuž by už nedoporučoval znova bojovat

Dana White potvrdil, že smlouva, které se Anderson Silva naposledy upsal, obsahuje ještě dva platné zápasy. A ty by brazilská legenda ráda dokončila. Hlava organizace však nahlas přemítá, zdali je to správné.

Slavnému Spiderovi je již 45 let, ale i navzdory času se hodlá dál probíjet tvrdými nástrahami džungle s krycím názvem UFC. Nedávno jsme jej mohli slyšet, jak vyzýval Conora McGregora, který uctivě jeho žádost přijal, než znenadání odešel do důchodu, a následně stihl Silva ještě koketovat s Anthonym Pettisem. Dana White si však není jistý ani jedním zápasem. Vlastně vůbec netuší, zdali by chtěl, aby viděl jindy mocného Pavouka znovu bojovat. 

„Nevím… Upřímně vám nedokážu přesně říct, co bude s jeho posledními dvěma souboji ve smlouvě,“ odpovídal šéf UFC redaktorům z ESPN. „Až bude Anderson připraven bojovat, tak si spolu sedneme a vyřešíme, co pro něj bude nejlepší. Prozatím nám cestu kříží spousta věcí, které jsou potřeba zohlednit, jako je například jeho věk, kolik za to má dostat zaplaceno atd.“

Anderson Silva skončil v UFC

Prezident UFC si Andersona Silvy váží a sám jej považuje za jednoho z nejlepších zápasníků celé historie MMA, ale nyní by mu v tomto věku a s ohledem na poslední neúspěšnou sérii výsledků nejraději doporučil odchod do důchodu. Nahlas to však neříká, pouze to naznačuje.


Sám Spider je ovšem jiného názoru. „Vše, o co jsem se kdy snažil, bylo pouze to, abych byl dobrým vojákem na bojovém poli. Tento sport děláme pro fanoušky a oni jsou tím pravým důvodem, který mě udržuje ve hře, bez nich bych tu už nebyl. Rád bych jim věnoval zbytek času, jenž mi zbývá, abych je ještě párkrát naposledy pobavil,“ vysvětloval Silva. 


Další články