Sleduj nás

Uhádnete, co je tajemný PROJEKT A? Pokud se trefíte, vyhráváte 500 EUR a všechny RFA turnaje zdarma

Uhádnete, co je tajemný PROJEKT A? Pokud se trefíte, vyhráváte 500 EUR a všechny RFA turnaje zdarma
Během konce letošního roku by měly světlo světa spatřit projekty, které změní pořádky na domácí MMA scéně. Obě největší organizace totiž plánují vytáhnout pořádné trumfy, které si již připravují několik měsíců.

Real Fight Arena chce udělat díru do světa se svým PROJEKTem A, o kterém ale zatím nikdo neví nic bližšího.

V nedělním pravidelném vysílání nám dvě nejdůležitější tváře organizace přinesly několik velmi zajímavých novinek. První téma, které Marhanský a Wodecki nakousli, je tajemný PROJEKT A, o kterém ví údajně jenom čtyři lidé. Pro nás ostatní smrtelníky vyhlásila RFA soutěž, ve které je ve hře 500 EUR a dva celoroční lístky na všechny turnaje, které nás v roce 2023 čekají. Pravidla jsou vcelku jednoduchá.


„Ten, kdo jako první napíše správný tip a bude sledovat profil RFA, dostane od organizace dárek v podobě 500 EUR a volné lístky pro dva na všechny naše eventy roku 2023. Prozatím můžete pouze hádat, co je ten záhadný a na domácí scéně nevídaný PROJEKT A | Reality show, bizár, známé osobnosti? Fantazii se meze nekladou, tak pojďte do toho a pište své predikce. Pro více informací si musíte počkat na veřejné vážení do Prahy 16.12., ale můžeme Vám slíbit jednu věc, bude to sakra velké!“ 


Zobrazit příspěvek na Instagramu 

Příspěvek sdílený RFA (@realfight.arena)Boris Marhanský slíbil, že ten, kdo bude nejrychlejší a přinese nejpřesnější odhad toho, co se na nás chystá, má výhru v kapse. Kromě tohoto zatím velmi neurčitého projektu nás čeká další věc, kterou jsme již zažili u mnoha ostatních organizací a vždy se jednalo o skvělou show.

RFA plánuje na příští rok hned několik pyramid v různých váhových kategoriích. Bude se jednat o několik samostatných akcí, které budou probíhat buď v jeden večer nebo dlouhodobě.

Vítěz má být ohodnocen na tuzemské poměry opravdu extrémní částkou, která určitě naláká do klece to nejlepší z československé scény. Marhanský nám také vysvětlil, proč na posledním turnaji letošního roku nedojde na slibovanou titulovou bitvu.


„Na začátku jsme to sice plánovali, ale dvojice do titulových zápasů se nám zatím nevyselektovaly. Proto jsme se rozhodli, že se budeme držet toho, co jsme slíbili a nebudeme dělat titulové zápasy, pokud nebudou mít fighteři alespoň dvě výhry v řadě v naší organizaci,“ podal logické zdůvodnění boss RFA.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články