Sleduj nás

UFC on ESPN 24: Ludovít Klein vs. Michael Trizano, informace, fight card a výsledky

UFC on ESPN 24: Ludovít Klein vs. Michael Trizano, informace, fight card a výsledky
Slovensko se po letech čekání dočkalo svého zástupce v UFC a toho za nedlouho čeká druhé vystoupení v prestižní organizaci. Premiéru zvládl Lajoško Klein na výbornou!

Na sledovaném turnaji UFC 253 si Mr. Highlight snadno poradil s Shanem Youngem. Již během prvního kola vytáhl svůj vyhlášený kop na hlavu a otřeseného soka dorazil pěknou boxerskou kombinací.

Jediná kaňka na dokonalém představení byla nesplněná váha, ale Klein bral zápas jako short notice, takže toto nedopatření se dá pochopit. Šestadvacetiletý Slovák půjde do tohoto zápasu s působivou bilancí sedmnáct výher a dvě porážky, kdy 47 % vítězství získal knockoutem.


ludovit klein ufc bitva

Michael Trizano se bude do akce vracet po téměř dvouleté pauze! Devětadvacetiletý borec se do UFC dostal díky výbornému vystoupení v sedmadvacáté řadě reality show Ultimate Fighter. Zde pod vedením Stipe Miocice třikrát zvítězil a celou soutěž tak ovládl. Hned první zkouška v nejlepší lize světa byl nebezpečný Luis Pena.


Trizano po velmi vyrovnaném průběhu vyválčil těsné a dělené vítězství na body. Ve druhém zápase na Michaela čekal rozjetý Grant Dawson. Ten Trizana předčil ve všech směrech a ve druhém kole uškrtil na Rear-Naked-Choke. The Lone Wolf tak upravil svůj rekord devět výher a jednu porážku, kdy 50 % vítězství získal rozhodnutím na body.

UFC on ESPN 24: Ludovít Klein vs. Michael Trizano


Zápasová praxe a aktuální forma je jednoznačně na straně slovenského bojovníka. Lájoš má sérii, 8 výher v řadě, kdy pouze jednou nedokázal zápas ukončit před limitem. Michael je v obrovsky těžké pozici, protože se vrací po porážce, dlouhé pauze a proti sobě bude mít rozjetou mašinu na knockouty.

Výhoda Američana bude rozhodně ve výšce i dosahu. Klein ale již několikrát potvrdil, že díky své pohyblivosti dokáže vzdálenost snadno překonávat. V tomto souboji tak pro nás bude favorit Lájoško, který podle nás prodá dobrou psychickou pohodu a svojí tvrdostí bude Trizanovi zle zatápět. Pokud se mu bude dařit držet zápas v postoji, věříme, že ukončí i druhého protivníka v UFC.


UFC on ESPN 24, fight card a výsledky


Marina Rodriguez vs. Michelle Waterson (na body)
Donald Cerrone vs. Alex Morono (technické KO - 1.kolo)
Neil Magny vs. Geoff Neal (na body)
Marcos Rogério de Lima vs. Maurice Greene (na body)
Carlos Diego Ferreira vs. Gregor Gillespie (technické KO - 2.kolo)
Phil Hawes
vs. Kyle Daukaus (na body)
Ľudovít Klein vs. Michael Trizano (na body)
Jun Yong Park vs. Tafon Nchukwi (na body)
Christian Aguilera vs. Carlston Harris (škrcení - 1.kolo)
[joli-faq-seo id='47070']

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera

Další z galavečerů organizace UFC je za námi a nutno uznat, že hlavní zápas nepřinesl ani zdaleka takový ohňostroj zábavy, jak se očekávalo. Kdo naopak příjemně překvapil je nestárnoucí Holly Holm, která se po prvním rozehřívacím kole rozjela k parádnímu výkonu. Třetí výhru v řadě a jeden z výkonů večera si odnesl přemožitel Lájoše Kleina, Američan Nate Landwehr, který svého soupeře uškrtil ve druhém kole.

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera