Sleduj nás

UFC - Macedo Veronica - Robertson Gillian

UFC - Macedo Veronica - Robertson Gillian

Poslední předzápas UFC Fight Night v Praze nabídne ženský duel v muší váze. Bojovnice z Venezuely Veronica Macedo si to rozdá s Kanaďankou Gillian Roberstson. Ta má celkovou bilanci 5 výher a 3 porážky. Do UFC naskočila výhrou nad Emily Whitmire a dokázala vyškolit i další soupeřku, kterou byla Molly McCannová. V rozletu jí zastavila Mayra Bueno Silva na UFC Fight Night 137.

Veronica Macedo měla fantastický start kariéry, když dokázala zvítězit v 5 prvních zápasech. Tyto výkony jí zajistily smlouvu v UFC, kde ale zatím čeká na výhru. Premiéru jí zošklivila Ashlee Evans-Smith, která jí ukončila tvrdými lokty. Při druhém pokusu jí Andrea Lee udolala po vyrovnaném zápase na body.

Veronica Macedo měla fantastický start kariéry


V tomto duelu se bude Robertson snažit dostat soupeřku na zem, kde je hodně silná. Macedo má jako protizbraň dobrý postoj a zkušenosti z ringových disciplín. Celkově je zápas hodně nečitelný, ale větší favoritkou je zkušenější Robertson. Macedo asi bude hodně utíkat a Robertson jí bude lovit, což se jí dost možná povede i před limitem.Další články