Sleduj nás

UFC - Edgar Frankie - Munhoz Pedro

UFC - Edgar Frankie - Munhoz Pedro

Kolotoč UFC pokračuje dalším galavečerem, který bude hostit APEX Centrum v Las Vegas. Hlavním zápasem celé akce bude tentokrát souboj dvou zkušených borců Edgara a Munhoze.

Frankie The Answer Edgar neprožil příliš úspěšný rok 2019, protože po bodové prohře od Maxe Hollowaye přišlo tvrdé KO, které Frankiemu uštědřil Chan Sung Jung na UFC Fight Night 165. Bývalý šampion tak upravil svou bilanci na třiadvacet výher a osm porážek, kdy 52 % vítězství získal rozhodnutím rozhodčích. Zkušený veterán vždy těžil ze svého vynikajícího wrestlingu a nápaditých boxerských kombinací. Tyto schopnosti v kombinaci s výborným pohybem a nevyčerpatelnou kardio nádrží z něj udělaly jednu z legend tohoto sportu.

Pedro The Young Punisher Munhoz půjde do tohoto zápasu s bilancí osmnáct výher a čtyři porážky, kdy 44 % vítězství získal submisí. Sérii tří výher, při které Pedro ukončil i Cody Garbranta, přerušil v posledním zápase Aljamain Sterling. Munhozovi tentokrát nestačilo ani 179 signifikantních zásahů a odnesl si těsnou bodovou prohru. Pedro je agresivní útočník, který zasypává své soupeře velkým množstvím úderů a vlastní také černý pás v BJJ. Šest z devíti výher submisí bylo na gilotinu.


Vysoký kurz, který je vypsaný na Edgarovu výhru, je velkým lákadlem, ale je třeba si uvědomit, kdo proti němu tentokrát stojí. Munhoz nikdy nebyl ukončen před limitem a v posledních zápasech prokazuje, že patří mezi absolutní špičku bantamové váhy. Frankie má nejlepší léta za sebou a na agresivní styl, kterým se Pedro prezentuje, bude hledat odpověď jen těžko. Při pokusech o strhy bude navíc neustále čelit riziku uškrcení. Očekáváme výhru Pedra Munhoze po delším průběhu zápasu. Kurz na triumf brazilského favorita je 1.39.


Další články