Sleduj nás

UFC - Chris Weidman - Dominick Reyes

UFC - Chris Weidman - Dominick Reyes

Sobotní UFC Fight Night má na programu jako hlavní zápas střet bývalého šampiona střední váhy Chrise Weidmana s rozjetým Dominickem Reyesem. Ten má momentálně bilanci jedenácti výher a je neporažený! Knockoutem ukončil 55 % svých zápasů.

Jednou z jeho obětí je i nám dobře známý Jeremy Kimball, kterého Reyes uškrtil v prvním kole na rear-naked-choke. Poslední a zatím největší prověrkou jeho schopností byl souboj s Volkanem Oezdemirem, který Dominick vyhrál velmi těsně na body.


Chris Weidman se po sérii špatných výkonů ve střední váze rozhodl, že zkusí štěstí v kategorii do 93 kg. Z posledních pěti zápasů si připsal čtyři porážky a kromě poklesu formy ho trápila řada zranění. Nyní je The All-American zpět a pokusí se vylepšit svůj rekord 14 výher a 4 porážky, kdy 43 % vítězství získal KO. Uvidíme, jestli se pětatřicetiletý borec dokáže vrátit do své bývalé formy, ve které zvládl ukončit dlouholeté panování Andersona Silvy.

The Devastator Reyes je vynikající v postoji a soupeře dokáže rozebírat tvrdými kopy. Nyní bude zajímavé sledovat, jak si dokáže poradit s elitním wrestlerem, za kterého byl Weidman vždy považován. Pro nás je jasný favorit mladší z obou borců - Reyes. Má výhodu ve větším dosahu i zápasové praxi. Obáváme se, že Weidman dopadne jako jiný veterán, který přestoupil ze střední váhy - Rockhold. Ten inkasoval od Blachowicze tvrdé KO a odnesla to zlomená čelist. Sázíme na Domicka Reyese v kurzu 1.61.Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu