Sleduj nás

UFC - Assuncao Raphael - Moraes Marlon

UFC - Assuncao Raphael - Moraes Marlon

Vrcholem víkendového UFC v Brazílii bude duel dvou tamních borců. Veterán Raphael Assuncao poměří už podruhé síly s Marlonem Moaresem. 

První vzájemný duel byl zároveň prvním zápasem (i porážkou) Moraese v UFC, následovaly ale tři výhry, z toho dvě hodně jednoznačné, a tak dostal šanci poměřit síly s Assuncaem opět. Bilance mladšího Moarese je výtečná (21-5-1), nicméně v UFC má za sebou jen čtyři zápasy (3-1). 

Veterán Raphael Assuncao poměří už podruhé síly s Marlonem Moaresem


Assuncao je oproti němu matador, který odmlátil mezi elitou třináct utkání s bilancí 11-2, celkově je pak hodně v kladných číslech (27-5). Assuncao mimo jiné dvakrát bojoval s hvězdným T.J Dillashawem, se kterým má bilanci (1-1). Právě kvalita soupeřů, se kterými se v kariéře střetl, hovoří pro Assuncaa. 

Zkušenější z obou zápasníků bude chtít podobně jako v prvním duelu zůstat v postoji, Assuncao má lepší kryt i lepší ruce než jeho protivník, Moraes naopak bude hodně používat nohy. Mladší Brazilec je o něco pohyblivější a také aktivnější. Oproti prvnímu duelu se svoji ofenzivu pokusí rozbalit dřív, nicméně tím se zvyšuje i riziko nějaké chyby, taktická vyspělost je pak na straně Assuncaa. Utkání by slušely vyrovnanější kurzy, a proto je kurz na Asuncaa zajímavou nabídkou.Další články