Sleduj nás

UFC a nejbližší budoucnost Conora, Khabiba, Fergusona a Poiriera

UFC a nejbližší budoucnost Conora, Khabiba, Fergusona a Poiriera

Conor McGregor by ve své snaze za navrácením titulu lehké váhy mohl v nejbližším zápase narazit na Dustina Poriéra. Khabib by měl pak svůj opasek obhajovat proti Tony Fergusonovi.

Vítězové těchto konfrontací by se pak setkali ve vzájemném zápase. Taková je aktuální představa prezidenta UFC Whitea. Mimochodem, McGregor a Poirier už jednou bojovali. Bylo to již v roce 2014 na UFC 178 a "Notorious" byl tehdy úspěšnější. Dustina vyřídil TKO už ve druhé minutě úvodního kola.

Dana White o čtveřici Conor McGregor, Dustin Poirier, Khabib a Tony Ferguson.


Dana White o čtveřici Conor McGregor, Dustin Poirier, Khabib a Tony Ferguson.

"Zápas Conor vs Cowboy Cerrone nebyl vůbec nikdy diskutován. To absolutně není pravda. Řekl jsem, že souboj, který nyní má smysl, je pravděpodobně Conor vs. Poirier. A pak Tony (Ferguson) dostane titulovou šanci s Khabibem. Vítězové těchto duelů se proti sobě střetnou. Jenže nejsem si ještě úplně jistý datem. Musíme nejprve projít jednáním se sportovní komisí v Nevadě."


Hostesky v UFC

"Určitě dostanou suspendace. S tím nemohu udělat nic. Neumím si představit, že Khabibovi dají trest na rok. To by nebylo fér. Celý ten incident byl ukončen za 40 sekund. Nikdo nebyl zraněn, nic se nestalo. Komise svým rozhodnutím musí vyslat určitý odkaz a já doufám, že to pro Khabiba nebude dlouhý distanc."

Jednání s NSAC se uskuteční 10. prosince a po něm už bude vedení UFC konkrétnější.Další články