Sleduj nás

UFC 235 už zná jména svých hlavních hvězd a jednou z nich je i nedávný navrátilec Jon Jones

UFC 235 už zná jména svých hlavních hvězd a jednou z nich je i nedávný navrátilec Jon Jones

Zdali půjde vše podle plánu a Nevadská komise udělí jindy obávanému bojovníkovi povolení, pak se můžeme těšit na poměrně brzkou obhajobu titulu v polotěžké váze.

UFC 235 už zná jména svých hlavních hvězd

„Na konci měsíce čeká na Jonese slyšení v Nevadě (kvůli incidentu těsně před UFC 232), a pokud všechno proběhne hladce, pak ho budeme moct přidat na kartu pro UFC 235 (2. března, T-Mobile Arena),“ prozradil Dana White pro TZM Sports.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Osobně si nemyslím, že by mělo k nějakým dalším komplikacím,“ uklidňoval, že veškeré problémy s dopingem by snad měly být zažehnány, tudíž se stále držíme té verze, že to, co Jonesovi v těle přebývá, jsou jen zbytky z prohřešků minulých.

A komu by teda měl čelit? „Jon se na začátku března v rámci pětikolové bitvy utká s Anthony Smithem,“ sdělila hlava organizace, která k tomu neměla již více co dodat. A protože se tvářila poměrně jistě, vypadá to, že „Bones“ bude opravdu „očištěn“.


Vzhledem k tomuto faktu se nám opět o něco oddálila případná trilogie s Danielem Cormierem. DC říkal, že na něho nyní čeká buďto Lesnar, nebo Miocic, a proto ani Jones nemusel na nic čekat, aby mohl dát zelenou dalšímu v pořadí. V našem případě Lvímu srdci Smithovi, který Jonesův skalp již velmi dlouho vyhlíží.

So much to study, this is going to be fun


Příspěvek sdílený Jon Bones Jones (@jonnybones),


Další články