Sleduj nás

Tyson Fury určil, kdy a za jakých podmínek se střetne s Predátorem Ngannou

Tyson Fury určil, kdy a za jakých podmínek se střetne s Predátorem NgannouFOTO: Shutterstock Inc.

Tyson Fury na Francise Ngannoua nezapomněl, ba naopak, stále je připravený se s ním utkat. Takto zní jeho podmínky. 

Gypsy King má v boxerském prostředí sice své povinnosti, ale zároveň si stále pamatuje na slib, který dal kamerunskému Predátorovi, ještě když pobýval v UFC. 

„Až budeš volný, tak se střetneme! A bude to epické!“ hlásal tehdy Fury, který se těšil, že si sám vyzkouší, jaké to je, když si navleče malé MMA rukavice. Teď by to rád zjistil, pouze se soustředí na jiného soupeře. 


„Francisi, příteli, já vím, že spolu máme nějakou dohodu, neboj se, ta stále platí, pouze si musíš počkat, až se vypořádám s tím trpaslíkem Usykem. Já ho seknu a dám ti šanci, neboj,“ vzkazoval Francisovi. 

„Kdyby se mě náhodou Usyk zalekl, tak ti dám šanci nastoupit místo něho. Zatím to ale vypadá, že k tomu zápasu dojde, proto si musíš počkat. A pokud potom stále budeš mít koule, tak do toho půjdeme!“ sdělil Fury. 


Na malých rukavicích stále trvá. „Souhlasím s tím, že půjdeme v hybridních pravidlech. Žádné MMA, ale malé rukavice si můžeme nechat. A stejně tak můžeme povolit lokty a možná nějaké kopy. A přeju si, aby nám rozhodčího dělal Mike Tyson! Zkus to zařídit!“ vyslal Fury směrem do Afriky. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články