Sleduj nás

Tyson Fury překvapivě jmenoval 7 soupeřů, kterým chce čelit hned po Usykovi. Mladou naději kompletně vynechal

Tyson Fury překvapivě jmenoval 7 soupeřů, kterým chce čelit hned po Usykovi. Mladou naději kompletně vynechalFOTO: TOP RANK

Zápasem s Usykem to pro něho určitě nekončí. Jednak přijde na řadu prý okamžitá odveta a jednak si plánuje ještě smlsnout na dalších sedmi soupeřích.

Tyson „Gypsy King“ Fury mění své názory jako ponožky, ovšem je nutné uznat, že ten poslední se jej drží už několik týdnů. V tom britský obr ujišťuje své fanoušky, že v nějaké dohledné době do boxerského důchodu rozhodně nezamíří, ba co víc, po Usykovi si pochutná ještě na sedmi dalších jménech. O jaká se jedná? Pojďme se podívat na celé jeho prohlášení.

„Jeho Excelence Turki Alalshikh mi sdělil, že by rád promoval mých následujících deset zápasů. To je něco, čeho si opravdu vážím a co se propojuje s mými ideálními představami, protože končit rozhodně ještě nehodlám,“ uvedl Fury během tiskové konference v Morecambe.


„Takže, máme zde Usyka, potom kvůli smlouvě znovu Usyka. Následně si dáme Joshuu a s tím nepochybně také bude hned odveta, takže to máme čtyři duely. Zde musím podotknout, že do zápasů s Joshuou vstoupím pouze za předpokladu, že neprohraje, než se k němu dostanu, jinak to padá,“ prohlásil Fury.

„Dále bych mohl jít s takovým Danielem Duboisem, Joem Joycem a Josephem Parkerem, který nedávno porazil Deontaye Wildera. A možná i na Wildera dojde ještě jednou, pokud se postaví zpátky na nohy. No a pak tu máme Agita Kabayela a na závěr možnou trilogii s Usykem. Jediný, s kým nepůjdu, je perspektivní talent Moses Itauma, se kterým jsem osobně trénoval a se kterým mám speciální vztah, s ním nechci,“ sečetl všechny možnosti současný král těžké váhy WBC.


Opět to zní nepochybně úžasně, ale je nutné si připomenout, jak se Furyho názory měnily v minulosti, když odcházel do důchodu a pak se z něho znovu vracel. I teď bychom měli jeho slova brát s patřičnou rezervou, nicméně se nám díky tomu odhalilo to, že smlouva k duelu s Usykem vážně obsahuje doložku o odvetě, a pokud dojde na měření sil s Joshuou, tak se zase budeme bavit o dvojzápase. 


Další články