Sleduj nás

Tyson Fury odhalil, jaký zápasník po něm ovládne těžkou váhu

Tyson Fury odhalil, jaký zápasník po něm ovládne těžkou váhu
Tyson Fury je aktuálně papírově nejsilnějším boxerem těžké váhy. Ví ovšem, kdo přebere žezlo po něm.

Ač Gypsy King ještě není žádný stařík, je mu stále „teprve“ 34 let, tak cítí, že se na vrcholu nebude moct držet věčně. Už teď mu pomalinku začíná dýchat na záda jeho britský nástupce, jehož poměrně brzy údajně bude znát celý svět.

„Říkám to, jak to cítím, a podle mě je David Adeleye budoucností těžké váhy. Kdybyste si s ním dali několik kol sparingu, jako jsem to měl já, hned byste ucítili jeho potenciál. Ten kluk to má v sobě, je naprosto výjimečný. Pouze potřebuje čas, aby to mohl dokázat,“ řekl Tyson Fury na adresu svého o osm let mladšího britského kolegy.


adeleye tyson fury David Adeleye & Tyson Fury

David Adeleye se teprve začíná dostávat do užšího povědomí fanoušků. Na kontě má sice pouhých deset profesionálních zápasů, všechny je ale s přehledem vyhrál. Devětkrát své soupeře navíc ukončil před limitem. Jeho poslední obětí se stal Elvis Garcia.


„Já a Adeleye spolu trénujeme již dva roky. Stále se učí, ale jednou se stane králem těžké váhy, jako jsem já. O tom jsem přesvědčený,“ prohlásil současný neporažený šampion federace WBC Tyson "Gypsy King" Fury.

Vše na téma Tyson Fury


Další články