Sleduj nás

Tyson Fury: Ngannou by měl padnout na kolena a líbat mi nohy. To já mu změnil celý život

Tyson Fury: Ngannou by měl padnout na kolena a líbat mi nohy. To já mu změnil celý životFoto: Top Rank

Tyson Fury není spokojený, jakým způsobem o něm Francis Ngannou nyní mluví. Ještě nedávno prosil o výplatu a teď je z něj multimilionář, který nemá o lukrativní nabídky nouzi.

Když byl Ngannou v UFC, všemi silami loboval za vyšší mzdy. Následně se dostal do křížku s Danou Whitem, kterému sdělil, že za „směšných“ 600 tisíc dolarů coby jako šampion těžké váhy bojovat odmítá. Vše skončilo předčasným rozvázáním spolupráce, kdy se Predátor na vlastní pěst vydal na trh volných hráčů.

Kamerunský hrdina nakonec skončil v PFL, kde mu hned od počátku byly nabídnuty mnohonásobně lepší finanční podmínky, k nimž navíc ještě dostal výjimku působit v boxerském ringu. A tak si Ngannou domluvil zápas s Tysonem Furym, který někdejšímu UFC šampionovi garantoval 10 milionů dolarů na ruku.


„Nikdo o toho kluka nejevil zájem, než potkal mě. Nikdo se o něho nestaral, než potkal mě. Ten buran by mi nyní měl být podstatně víc vděčný, protože já jsem ho vytáhl z té bídy a udělal z něj hrdinu,“ prohlásil rozhořčený Fury, který se právě dozvěděl o dalších Francisových nadávkách.

„Nevím, co se ode mě v zápase proti němu očekávalo. Všichni lidé si asi mysleli, že Francise sfouknu jako svíčku, protože je to MMA šampion a v boxu nebude umět dát ani ránu. Problém u těchto týpků ale je, že je nemáte vůbec nastudované. Nevíte, co předvedou. Já šel do doposud neprobádaného území a díky laxní přípravě jsem se spálil. Vyhrál jsem sice, ale spálil se,“ přiznával.


„Bez ohledu na výsledek by mi však Ngnanou měl být vděčný. Měl by padnout na kolena a líbat mi nohy, protože jsem to byl já, kdo mu změnil celý život. Přede mnou si stěžoval na nedostatek financí, já z něj udělal multimilionáře, který nemá o další milionové nabídky nouzi. Měl by mi děkovat,“ řekl Gypsy King v rozhovoru pro YouTube kanál The Stomping Ground.​


Další články