Sleduj nás

Výhra, remíza nebo prohra, po tomto zápase končím kariéru, oznámil Fury

Výhra, remíza nebo prohra, po tomto zápase končím kariéru, oznámil Fury
Jakýkoliv výsledek jeho názor nezmění, Tyson Fury se ohledně konce kariéry údajně již definitivně rozhodnul.

Tuto sobotu v noci zažijeme poslední profesionální boxerské vystoupení nejlepší těžké váhy současnosti Tysona Furyho. Doposud neporažený Brit má už podle všeho plné zuby toho, jaké strasti realizace zápasů přináší, a tak si hodlá od všeho odpočinout.

fury whyte box zapas

Tyson Fury chce konec kariéry


„Více než rok jsem čekal na zápas s Joshuou, více než rok jsem čekal na zápas s Wilderem. Promotéři se nebyli schopni hnout, Joshua je známý srab. Když se tyhle problémy opakují, začne vám to lézt krkem. Málem jsme nedomluvili ani bitvu s Whytem,“ informoval Gypsy King.

„Kdyby nebylo Whytea, ukončil bych kariéru už po trilogii s Wilderem. Opravdu jsem nad tím přemýšlel. Dosáhl jsem všeho, co jsem jenom chtěl. Další soupeři se mi neozývali. Jsem rád, že se naskytla tahle honosná příležitost boxovat ve Wembley. Aspoň se mohu rozloučit před devadesáti tisíci fanoušky.“

Samozřejmě se stále spekuluje o tom, že si Fury své rozhodnutí ohledně konce kariéry ještě rozmyslí, ovšem dle jeho slov a vážnosti tvrzení to vypadá, že vše myslí vážně.


„Na mém rozhodnutí se už nic nezmění. Whyte je posledním soupeřem a pak konec. Výhra, remíza nebo prohra. Ať už bude výsledek jakýkoliv, pověsím rukavice na hřebík,“ řekl britský obr před obrazovkami stanice BT Sport.


Další články