Sleduj nás

Tyson Fury? Ať si zkusí box bez rukavic, vábí jej BKFC. Místo pro něj máme a platíme dobře

Tyson Fury? Ať si zkusí box bez rukavic, vábí jej BKFC. Místo pro něj máme a platíme dobře
Když je Tyson Fury v tom boxerském důchodu, proč by nechtěl zkusit jiné odvětví, kde nebude riskovat svou neporazitelnost? uvažuje šéf BKFC a zvažuje výnosnou nabídku.

Bare Knuckle FC je v Americe stále rostoucí organizace, která už má celkem četný zástup fanoušků. Aby ale mohla růst dále, rád by do svých řad získala nějaká zvučná jména, která jí v tom pomohou.

V minulosti si tento drsný sport vyzkoušeli Artem Lobov, Jason Knight, Paulie Malignaggi. Nyní zde působí Paige VanZant či Mike Perry. Peníze na lákání velkých bojovníků údajně jsou, a proto je momentálně hlavním cílem oznámit nějakou pecku.

Tyson Fury má stále nabídky


„Usilujeme o to, aby náš sport stále rostl. Diváci milují tento druh zábavy a milují zápasy, kde jde o vzrušení, napětí, a především akci,“ chopil se slova prezident BKFC David Feldman.


„V tomto ohledu bychom pod svá křídla rádi získali další velká jména, která urychlí náš růst. A protože je Tyson Fury momentálně v boxerském důchodu, tak proč by si nemohl chtít zkusit sport, který je klasickému boxu nejvíce podobný?“ zamyslel se.

tyson fury vyhra sazky


„Slyšel jsem návrhy, že by si to on a Francis Ngannou mohli dát v boxu bez rukavic. To bychom byli schopni zařídit,“ líčí Feldman.

„Rozhodně je Tyson bojovníkem, o kterého máme zájem. Jeho přítomnost by povznesla naši organizaci na zcela novou úroveň. Viděli jsme to mimo jiné na stadionu ve Wembley, kam se na něj přišlo podívat sto tisíc diváků. Rádi bychom pro něj i my něco připravili,“ vyjádřil se Feldman pro talkSPORT.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články