Sleduj nás

Tým Mikea Tysona mě oslovil s nabídkou zápasu a já ji přijal! chlubí se Ortiz

Tým Mikea Tysona mě oslovil s nabídkou zápasu a já ji přijal! chlubí se Ortiz

Pětačtyřicetiletý „The Huntington Beach Bad Boy“ Tito Ortiz během nedělního večera šokoval všechna americká media, když jim sdělil, že byl kontaktován zástupci Mikea Tysona a že přijal jejich nabídku ohledně zápasu.

Doposud na internetu kolovala celá řada různých zpráv či spekulací, až si lidé začali myslet, že na Tysona čeká trilogie s Evanderem Holyfieldem. Pravda je ale taková, že ačkoliv oba boxeři k tomuto souboji vyjádřili vzájemné sympatie, tak žádná z těchto spekulací nebyla nikde potvrzena. S mnohem důvěryhodnějším tvrzením však nyní přichází Tito Ortiz. 

„Sledoval jsem videa, jak Mike trénuje po boku jednoho z mých starých trenérů Rafaela Cordeira. A musím uznat, že tam Tyson vypadal opravdu jako zamlada. Ta rychlost, síla i výbušnost, naprosto vše v něm zůstalo,“ začal Ortiz svou výpověď pro kanál TMZ Sports.


ortiz_tyson_box

„Byl jsem překvapen, když jsem zaslechl, že se Tyson skutečně chystá vrátit. A jen dva dny na to mi zazvonil telefon, kde mě jeho zástupci kontaktovali a ptali se mě, co si myslím o zápase s ním. Nemohl jsem tomu uvěřit. Tohle je příležitost mého života! Ani na vteřinu jsem neváhal,“ pravil bývalý šampion polotěžké váhy UFC.


„Ještě si nejsem jistý, jestli to bude čistě v boxu, tak daleko jsme se zatím nedostali. Myslím si, že nás oba dva bude muset nejprve očistit Nevadská atletická komise. Ale ať už nás má čekat cokoliv, budu připraven. Boxuji více než dvacet let a mé zkušenosti jsou stále jen lepší a lepší. Samozřejmě nedosahuji takové úrovně jako Tyson, ale jeho taky nikdo posledních patnáct let nepraštil do obličeje, že? V posledních letech jsem si dokázal poradit s každým, komu jsem čelil,“ završil svou výpověď Ortiz.

Bohužel nedokážeme potvrdit, zdali nás Ortiz jenom netahá za nos, ale jeho slova i radost vypadaly dost skutečně. A velmi skutečné je i jeho promo video, které zveřejnil na svém Twitteru a na které se můžeme podívat i my sami.Další články