Sleduj nás

Tohle je tak frustrující! Dillian Whyte nemůže skousnout, že ho Joshua odmítl

Tohle je tak frustrující! Dillian Whyte nemůže skousnout, že ho Joshua odmítlFOTO: Shutterstock

Anthony Joshua trval na tom, aby si po dvou porážkách s Oleksandrem Usykem dal teď papírově snazšího soupeře, kvůli čemuž zůstal Dillian Whyte na ocet.

„The Body Snatcher“ se těšil, až se opět vrátí do ringu, přičemž doufal, že to bude během vyřizování svých starých sporů právě s Anthonym „AJ“ Joshuou. Oba dva sdílí stejného manažera, a tudíž mohla být jednání snazší… Inu, nebyla.

Anthony sice mluvil o tom, že je ochotný boxovat jak s Wilderem, tak i Furym nebo Whytem, ale toto odhodlání promítne v ringu až někdy v druhé polovině roku. Teď na úvod si vybral poměrně přijatelného soupeře, kterým se stal Jermaine Franklin.


„Opět se potvrdilo, jaký je Joshua srab. Bavil jsem se s manažerem Eddiem Hearnem a všichni si přáli, abychom se my dva utkali. Nakonec z toho nic není, protože si ten srab musel zvolit zase snazší cestu,“ čílil se Whyte, který několik dlouhých let čeká na svou pomstu.

„Já a Joshua jsme měli mít odvetu už před třemi lety. Vždy se mi vzdaloval a vzdaloval, a když mi dal konečně své slovo, tak usoudil, že bude lepší, když začne s někým lehčím…,“ pokračoval.


„Tohle je vážně frustrující, protože jsme já a AJ měli nějakou dohodu, která opět padla. A hodně mě překvapuje, že DAZN má o takovýto souboj vůbec zájem. Franklina jsem porazil já a teď jde na Joshuu, což nedává vůbec žádný smysl…,“ kroutil hlavou Whyte.  

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články