Sleduj nás

To je zku*vysyn šilhavý! pustil se Baba Jaga do Vémoly, který zpochybnil jeho bojové umění

To je zku*vysyn šilhavý! pustil se Baba Jaga do Vémoly, který zpochybnil jeho bojové umění

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek se rozhodl bránit, jakmile slyšel Vémolův výstup v pořadu MMA LETEM SVĚTEM.

Jak je nám dobře známo, Karlos vyhlíží letní návrat, během něhož hodlá podstoupit dva souboje. Ten druhý svede ve váze střední, kde mu bude soupeřem lepší z dvojice Ďatelinka vs. Siwy.  

„Nejdřív se ten zápas musí uskutečnit. Osobně jsem ale překvapený, že nikdo za vítěze netipuje Siwyho. Všichni, koho znám, věří Ďatelinkovi,“ reagoval Vémola a poukazoval na jednu zásadní věc. „Já si nejsem vůbec jistý, jestli lidi viděli Siwyho zápas s Muradovem. Ten frajer je opravdu tvrdej a jen tak se nenechá ukončit. A Ďatel měl dříve problémy s fyzičkou. Nevím, jak je na tom teď, ale určitě ho čekají tři těžká kola. Zase tak jednoznačně bych to neviděl,“ doplňoval český Terminátor, který bude na vítěze vyčkávat na pražské Štvanici.


Když si měl Karlos tipnout, kdo tento souboj vyhraje, nemohl si vybrat. „Nevím… Nevím, koho bych tipoval. Po tom, co jsem viděl předchozí zápasy, tak musím říct, že se Ďatel strašně zlepšil, ale zase bojoval, ty vole, s Babou Jagou. To ani není zápasník. To je frajer, vole, kterej se párkrát porval někde na diskotéce a hraje si na zápasníka. To je konec tohle. To ani není MMA zápasník. Je to jen člověk, který má sledovanost a myslí si, že umí bojovat. To, co on se popral za celý život na diskotéce, to já jsem zažil asi za jeden víkend na dveřích v Londýně. Teď ho Ďatel porazil a všichni z toho dělají velký ‚haló‘. Tohle ale já neberu jako soupeře,“ pronesl Karlos během živého výstupu v pořadu Ondřeje Novotného, kde zároveň poukázal na to, že teprve až Siwy prověří schopnosti ambiciózního slovenského borce.


Jak se asi dalo předpokládat, Václav „Baba Jaga“ Mikulášek s Terminátorovou výpovědí moc šťastný nebyl, a tak mu prostřednictvím svého Instagramu odpověděl. „Můj šilhavý Vémolo. Kámo, ty opice, mám respekt k tomu, co jako že jsi za svou kariéru dokázal. S tím, že nejsem zápasník, máš pravdu, ale na těch dveřích dělám pořád… Teda dokud nepřišla karanténa. Nevím, kdo toho má víc za sebou. Nebudeme si v tomhle ohledu měřit párky, stejnak ho mám větší, ale zase si tolik nefandi. Já se tě nebojím a nikdy jsem se tě nebál. Třepeš hovna. Pamatuj, že i ten amatér, jak říkáš, tě může posadit na prdel. A že já nemám ani úctu a respekt? No to mě pojeb, aby ti oko uteklo na druhou stranu. Omlouvám se za tu nadávku, emoce. Samozřejmě, že nejsem tak omezený, ale tohle je moc,“ napsal. V přiloženém videu ho však můžeme slyšet reagovat i v typickém ostravském slangu.Další články