Sleduj nás

Těším se, až v sobotu prodám tu pekelnou dřinu z přípravy! hlásí nadaná Alessandra Stamidu

Těším se, až v sobotu prodám tu pekelnou dřinu z přípravy! hlásí nadaná Alessandra StamiduFoto: se souhlasem Elizabeth Stamidu

Již tuto sobotu se v prostorách sportovní haly v Praze na Balkáně budou psát zajímavé příběhy nadšených bojovníků.

Program, který již od dopoledních hodin odstartuje K-1 liga pod patronátem České asociace kickboxu, vyvrcholí premiérovým galavečerem Fighters Zone. Zajímavě poskládaná karta, na které najdeme duely v boxu, K-1 i MMA, nabídne atraktivní duely bojovníků, kteří netaktizují a jdou se pořádně porvat.

Jeden ze zápasů, který určitě bude stát za to, je pražské derby mezi Retro a Slavia Gymem. Za tělocvičnu nesoucí jméno oblíbeného fotbalové klubu nastoupí Kamila Hodousková. Retro reprezentuje talentovaná Alessandra Elisabeth Stamidu, která redakci Top-Fight pak odpověděla na pár otázek.


Jak dlouho se věnuješ bojovým sportům, co tě k nim přivedlo?

Na trénink jsem přišla poprvé přesně před 10 lety touhle dobou. Dlouhou dobu jsem chodila na holčicí fit kickbox a postupem času přešla ke klasickým hodinám. V roce 2018 jsem měla první zápas. Za mě jsem teda pořádně začala až loni, kdy jsem toho odbouchala víc než za všechny roky, co zápasím. K bojovým sportům mě nejspíš přivedl brácha, se kterým budeme poprvé na společný fight kartě, tak snad to bude dobrá Řecká night party. Těším se na to!


Jaká je tvoje bilance?

Pět výher a jedenáct porážek, protože začátky byly opravdu těžký. Teď už to jen vylepšuji.

Loni jsi zvládla obrovské množství zápasů v několika disciplínách, v jaké se cítíš nejlépe?

V boxu dostávám fakt školu a cítím, že se tam chci zlepšovat. Ale baví mě kopat, takže pořád vede jednoznačně k-1.


Co víš o své soupeřce, která tě čeká na galavečeru Fighters Zone?

Vlastně nic moc. Vím, že je to zápasnice MMA z pražského gymu. Jsem hlavně ráda, že zápas vzala. Hledali jsme dlouho.

Budu také moc ráda, když mě dorazíte 24.2. podpořit. Vlastně nejen mě, ale i spoustu mých parťáků. Všichni jsme pořádně makali a chceme to prodat. Byla by škoda o to přijít. Lístky jsou pořád k dostání.


Další články