Sleduj nás

Ten si ale chrochtá! Diego Kotlár odhalil, kolik si vydělal za zápas s Čertem

Ten si ale chrochtá! Diego Kotlár odhalil, kolik si vydělal za zápas s ČertemFoto: RedFace

Milovník sociálních dávek a zároveň muž, který rád Čechy posílá do práce, aby se více snažili, se vůbec nemá špatně. Ve svém posledním zápase si vydělal takový balík, že si bude moct koupit novou ledničku, o které snil.

Podle informací od jeho souseda se mu lidí z okolí již složili na transparentní vozík pro invalidní a obézní jedince, se kterým může cestovat do města a na nákupy, a teď mu navíc na účtu přistála další pěkná sumička, za kterou bude moct své ženě a dětem koupit novou ledničku. Ta stará údajně dosloužila, ale nějaká moderní a nová je potřeba.

„Za zápas s Čertem jsem dostal 100 tisíc, tak si půjdeme koupit tu ledničku, kterou potřebujeme,“ informoval Diego při svém streamu, kde zároveň potvrdil, že tuto částku nedostal najednou, nýbrž ve dvou nebo třech splátkách. Prvně inkasoval zálohu, poté mu byl po zápase doplacen zbytek.

Když Diego nastupoval do RedFace, tak v hlasové zprávě, jež mimo jiné poslal i našemu webu, říkal, že pod 200 tisíc nikde bojovat nebude. Jeho nároku ale nikdo nebyl schopný vyhovět, a tak nakonec přijal „skromnou“ stovku. Téže částku mimochodem dostal i jeho soupeř, když se 20. května vyplňovaly a podepisovaly smlouvy.

Chvíli se zdálo, že ani tu stovku Diego nedostane, neboť se začal bránit, že od Drzého Čerta Michala Indry přijal úplatek v podobě nového iPhonu 15 Pro Max, aby mu zápas pustil, ale nakonec přiznal, že to byla pouhá lež, kterou řekl pár svým známým (aby snížil tu trpkost z porážky a aby donutil organizaci mu vyplatit zbytek peněz).


A co teď s Diegem bude dál? Dožaduje se odvety s Indrou, aby mu ukázal, že vyhrál pouhou náhodou, ale Michal si místo toho domluvil duel s podstatně těžším soupeřem Imrichem „Baronem“ Štefaníkem, s nímž se střetne 3. srpna na akci RedFace 5. No a Diego si mezitím otevřel spor s jistým Romanem Fabianem, svým bývalým údajným kamarádem, teď nepřítelem.

Dle našich informací bychom se tohoto souboje mohli dočkat na turnaji RedFace 6 letos v říjnu. Kotlár nicméně už teď hlásí, že pod sto tisíc s odměnou opět nepůjde.  

Zdroj: Autorský textDalší články