Sleduj nás

Teď chci Gaethjeho a pak titul, poručil si Gamrot. Co mu řekl Khabib?

Teď chci Gaethjeho a pak titul, poručil si Gamrot. Co mu řekl Khabib?
Divize lehké váhy UFC je skutečně našlapaná kvalitou a další velké jméno se právě dere napovrch.

Na právě ukončeném turnaji UFC on ESPN 38 se Mateusz Gamrot opět zapsal do kolonky vítězů, když v napínavé pětikolové bitvě vybodoval ambiciózního Armana Tsarukyana.

Tento zápas si nenechal ujít ani Khabib Nurmagomedov, který se jej osobně účastnil. A to hlavně z toho důvodu, že na turnaji vystoupil jeho mladší bratranec Umar (který také vyhrál na body).


Když bylo po hlavním zápase, nemohl ani Khabib zůstat zticha. Prakticky vmžiku řekl: „Tak tohle byla skvělá, skvělá bitva! Vůbec by mi nevadilo, kdyby měla dalších pět kol.“

A speciální vzkaz měl i pro vítěze. „Khabib mi pogratuloval a řekl mi, že mě dozajista v budoucnu vidí v boji o titul. Předpověděl mi skvělou budoucnost. Je to pro mě ohromná čest něco takového slyšet,“ pochlubil se sám Gamrot.


Navíc už ví, s kým by se rád potkal příště. „Určitě chci někoho v žebříčku nade mnou, kdo dává smysl. Myslím si, že by si diváci nejvíce užili fight proti Justinovi Gaethjemu. A po něm bych rád hned titul,“ zní jeho plán.

A kdo ví, třeba potká i Makhacheva. Momentálně papírově nejsilnějšího borce v divizi. „Je to možné,“ přiznává Garmot. „Podle mě Makhachev teď porazí Oliveiru a až já sundám Gaethjeho, tak se pak setkáme,“ předpověděl.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články