Sleduj nás

Táta je doma, DC, rýpnul si po výhře navrátilec Jones. Chceš svůj pás zpátky? Jen si pro něj pojď

Táta je doma, DC, rýpnul si po výhře navrátilec Jones. Chceš svůj pás zpátky? Jen si pro něj pojď

Jon Jones je zpátky a ihned se vrátil ve velkém stylu. Nejenomže porazil nevyzpytatelného Gustafssona, ale navíc si ihned vyšlápl na dnes již bývalého šampiona dvou váhových divizí Daniela Cormiera. 

Když nám Dana White říkal, že je pro něho Jon Jones nejlepším zápasníkem, jakého kdy UFC pod svými křídly mělo, jistě to nemyslel nadarmo. „Bones“ doposud nenašel jediného přemožitele, který by jeho nadvládu mohl zpochybnit, a to se mimo jiné týká i Daniela „DC“ Cormiera, jenž mu rovnou ve dvou případech podlehl. 

Dana White chystá válku v UFC


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Ha, ha, táta je doma, DC,“ rýpnul si ještě v oktagonu po vítězném tažení jedenatřicetiletý Američan. „Chceš svůj pás zpátky? Jen si pro něj pojď a dokaž svým fanouškům, že si ho zasloužíš,“ snažil se ho nalákat. 

Během pozápasové tiskové konference pak tuto řeč o něco rozvinul. „Proč ho neustále vyzývám? Protože vším, co dělá, se snaží zdiskreditovat mou práci, přičemž se považuje za jednoho z nejlepších zápasníků vůbec, tak ať to dokáže,“ pravil. 


Jon Jones vlastní titulový pás

On sám má jasno. „Chci, aby to každý věděl. Cormier NENÍ žádný šampion dvou váhových divizí… NIKDY nebyl,“ zdůrazňoval. „Pokud si DC myslí opak, může přijít a přesvědčit nás o tom. Dokud mi nenakope zadek, tak mě neumlčí,“ dostával se mu pod kůži. 

Nám zbývá jen podotknout, že nebýt Jonesových neustálých problémů s antidopingovou kontrolou, jeho kariéra by byla jinak bezchybná. Doteď mu ale spousta lidí nemůže přijít na jméno a je to jen právě kvůli jeho přešlapům, které (doufejme) se už blíží ke konci… i když nás tu čeká ještě vyšetřování kvůli tomu, proč se UFC 232 přesunulo z Nevady do Kalifornie (článek zde). 


Svou víru v něj neztratil Dana White. „Jestli bude Jones ještě jednou pozitivně testován, pak si proženu kulku hlavou,“ zažertoval při konferenci. „Máme s Jonem velké plány a je potřeba, aby se udržoval v kondici. Čeká na něj teď celá řada různých testů, u nichž věřím, že se dokáže jeho nevinnost,“ doplnil.


Další články