Sleduj nás

Takovou krysu by mohl uctívat jen blázen! pustila se vysloužilá těžká váha do Jona Jonese

Takovou krysu by mohl uctívat jen blázen! pustila se vysloužilá těžká váha do Jona JoneseFoto: UFC

Jon Jones je považován za nejlepšího zápasníka celé historie MMA. Už se ale zapomíná na jeho dopingové prohřešky. 

Jon a lidé kolem něho tvrdí, že prakticky o nic nešlo. Z těch „pikogramů“, které ve svém těle měl, přeci nemohl nikterak profitovat, jak to kolikrát on sám říkal. Větší problém ale je, že pozitivní nález neměl jenom jednou, nýbrž mnohokrát. Za to byl také hned dvakrát vyřazen mimo hru.

Dnes je Jon Jones zpátky a pokračuje v krasojízdě, kterou před lety započal. Stále je neomylný, stále ničí všechny soupeře a kupodivu je po dlouhé době také čistý. Jenže na tu dopingovou minulost mnoho lidí zapomnělo, což je dle legendárního Marka Hunta velmi špatně.


„Je mi trapně, když vidím, kolik lidí nazývá tuto odpornou krysu nejlepším bojovníkem celé historie MMA. Pokud jste schopni tohle říct o někom, kdo celá léta prokazatelně podváděl, a navíc toho nelitoval, pak je v této společnosti asi něco špatně,“ pronesl dnes již vysloužilý zápasník pro stanici ESPN.

„Člověk, který je dvakrát potrestán za užití steroidů, nemůže být považován za nejlepšího. A co hůř, takovému člověku by neměl být vůbec dovolen návrat do klece, natož ještě do UFC, kde značnou část své kariéry evidentně dopoval. Tenhle podvodník nás tady dlouhá léta oblboval a vy mu ještě tleskáte,“ ťukal si na čelo.


„Jen pozdvihněte sklenky a jděte se napít na počest toho steroidy nasypaného podvodníka. On i Brock Lesnar patří do stejného těsta, oba silně přestřelili a pomáhali si všemi možnými zakázanými látkami. Je mi z nich zle,“ zhnusil se legendární Mark Hunt, který je už šestým rokem v bojovém důchodu. Proti Jonesovi měl ale vždy výhrady a nikdy se o tom nebál mluvit veřejně.


Další články