Sleduj nás

Tak přeci! UFC na léto plánuje završení velké trilogie

Tak přeci! UFC na léto plánuje završení velké trilogie
Dana White vzal opět jednou věci pevně do svých rukou a fanouškům doručil velmi očekávanou trilogii.

Náš zrak se zaměří na pérovou váhu, kde je králem Alexander Volkanovski, který si 9. dubna hravě poradil s Korejskou Zombie.

Sotva se šampion stihl rozkoukat a už mu přistála na stole nabídka k dalšímu souboji. A to i navzdory tomu, že sliboval, že se jeho příští zápas uskuteční již v lehké váze.


UFC finalizuje trilogii mezi Maxem Hollowayem a Alexanderem Volkanovskim. V původním plánu figuruje datum 2. července, v náhradním plánu 30. červenec. Tak či tak to ovšem vypadá, že se v červenci tohoto duelu dočkáme!“ informoval veřejnost uznávaný novinář Ariel Helwani.

Jeho slova prakticky vmžiku podpořily příspěvky, které na svých sociálních sítích vydali aktéři třetího bojového měření. Šampion Volkanovski oznámil, že se vrátil do přípravného kempu, zatímco Max Holloway odhalil, že podepsal zápasnickou smlouvu.


Tímto se nám tedy potvrdilo, že se Volkanovskiho snaha stát se šampionem lehké váhy ještě o něco odloží. Může to být však i z toho důvodu, že má UFC pro tuto divizi plány již předem načrtnuté. 


Zobrazit příspěvek na Instagramu 

Příspěvek sdílený The Mac Life (@themaclifeofficial)

Další články