Sleduj nás

Tak pojď, Conore, čekám na tebe, odvázal se Islam Makhachev, který se těší na snadnou výplatu

Tak pojď, Conore, čekám na tebe, odvázal se Islam Makhachev, který se těší na snadnou výplatuFOTO: UFC

Podobně jako jeho blízký přítel Khabib Nurmagomedov, i Islam Makhachev by si rád sáhl na horké irské zboží, které je zárukou snadné výhry, ale přitom velice lákavé výplaty.

Nezaslouží si bojovat o titul, z žebříčků úplně vypadl, ale přesto mají všichni o Conora McGregora velký zájem. Ví se totiž, že to je mistr pozornosti, která znamená jak lepší výplaty, tak mnohonásobně větší provize z prodaných PPV.

Conora si chtěl vzít do parády už bývalý šampion Charles Oliveira a bojovat s ním by se nebránil ani jeho nástupce Islam Makhachev. Ten tuto možnost vítá s otevřenou náručí, a dokonce by se nezlobil, kdyby Dana White udělal nějakou výjimku a Conorovi dovolil nečekaně poskočit v žebříčku.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Kdybych si mohl vybrat, komu bych chtěl příště čelit, tak řeknu Conora McGregora,“ povídal Makhachev před kamerami BT Sport. „Jednak mu mám stále co vracet za mého bratra Khabiba a jednak si také rád vydělám nějaké pěkné peníze,“ přiznával zcela upřímně.

„McGregor si do svého dalšího zápasu vybral Michaela Chandlera, který se záměrně nechal porazit od Dustina Poiriera, aby tím McGregora přesvědčil, že je za zenitem a že je porazitelný. V opačném případě by ho Conor nechtěl,“ usmíval se Islam pod svým dagestánským plnovousem.


„Všichni víme, že si Conor vybírá snadné soupeře a určitě si nezaslouží jít o titul, ale když porazí Chandlera, tak proč ne? A proč bych ho nechtěl chtít? Zejména, pokud by se ten souboj líbil UFC. Tohle by pro mě byly velice snadno vydělané prachy. Tak pojďme do toho,“ burcoval Makhachev.

Zatím se vše může držet pouze té teoretické roviny. Dana White potvrdil, že v lehké váze o titul zabojuje vítěz květnového duelu mezi Charlesem Oliveirou a Beneilem Dariushem. Pokud by osud ukázal i na Conora, bude až druhým v pořadí. Co se ale tak proslýchá, irský Notorious se představí spíše ve veltru, na lehkou váhu už nemá stavbu těla.


Další články