Sleduj nás

Tadeáš Růžička zmlátil a poplival dívku. Policie případ řeší. Největší dno! pění fanoušci. Dožadují se reakce

Tadeáš Růžička zmlátil a poplival dívku. Policie případ řeší. Největší dno! pění fanoušci. Dožadují se reakceFoto: Clash of the Stars

Tadeáš Růžička se měl po návratu z dovolené zapojit do dalšího velice, ale velice kontroverzního momentu. Pod hrozbou násilí nutil svoji přítelkyni, aby mlátila neznámou dívku. Její kamarádku on sám udeřil.

Celý příběh, kterému se snad ani nedá věřit, se udál 13. srpna v okolí baru Burrito Loca. Dívky Alena a Eliška sledovaly v brzkých ranních hodinách kluka, kterého identifikovaly jako profesionálního zápasníka Tadeáše Růžičku, který hrozil své přítelkyni, že ji zmlátí. A nejen to... 

„Slečně jsme nabídly pomoc a zeptaly se, jestli je v pořádku. Stále plakala a děkovala nám, ale říkala, že musí zpátky za přítelem. Bála se ho,“ popsala Alena C., která ještě netušila, že bojovník o pár chvil později vše otočí proti starostlivým dívkám.


„Zastavily jsme se u Burrita Loca a po chvíli se dva zmínění spolu objevili. Slečna (zničehonic) začala do Elišky bít pěstmi a kopat. Vedle ní stál Tadeáš Růžička a dával jí povely typu: ‚Zabij ji.‘ Poté Elišce plivnul do obličeje,“ napsala Alena, která se proti zápasníkově chování ohradila. Vysloužila si za to ale jen ránu do obličeje pěstí.

Alena C. nám potvrdila, že případ řeší policie, která dorazila i na místo napadení, kde ovšem už zmíněný pár, tedy Tadeáš Růžička a jeho přítelkyně, nebyl. Tento příběh však stačil k tomu, aby se fanoušci už opravdu zvedli ze židlí a dožadovali se nějaké satisfakce.


Hněv veřejnosti

„Myslí to vůbec ještě vážně? Tohle není bojovník, ale odpad!“ napsal naší redakci Michal M., který je dlouholetým fanouškem bojových sportů a za Růžičkovo chování se veřejně stydí. „Nevím, jak dlouho může unikat kleštím zákona. Cožpak toho na něj už není dost? Kam se pohnul, všude nějaké kontroverze. Očividně i bere nějaké drogy. Jsou důkazy, jak mlátí svoji přítelkyni, jak ubližuje. Jsem z toho zdrcen a dožaduji se nějakého řešení!“ přidal rozhněvaně.

„Nejsem sice profesionální zápasník, bojuji pouze v amatérské organizaci Redneck, ale je mi stydno, když vidím, že je nějaký Tadeáš Růžička nazývám fighterem,“ napsal nám pravidelný čtenář a mladý bojovník Daniel D. „Fakt je mi zle, když vidím, že je takovýto člověk s bojovými sporty spojován. Nějaká úcta a pokora, které se zde učíme, on vůbec nezná. A vůbec bych se nedivil, kdyby ho někdo jednou trefil, až ho potká.“

„Přátelé, může mi někdo vysvětlit, jak dlouho se něco takového bude tolerovat?“ ptala se Lucie K. „Už po tom incidentu, jak zmlátil v centru člověka, ho měla policie zavřít. Takový člověk nemůže běhat bez dozoru, je evidentně šílený. Já bych se bála, kdybych ho potkala v noci!“


A těch reakcí je daleko více. Zmíněné tři jsme vybrali po souhlasu s jejich autory... A jak se na to díváte vy? Napište nám do komentářů. 

Zdroj: Autorský text


Další články