Sleduj nás

Tadeáš Růžička se ocitl v dalším maléru. V hlavní roli alkohol i hozená lahev po promotérovi

Tadeáš Růžička se ocitl v dalším maléru. V hlavní roli alkohol i hozená lahev po promotéroviFOTO: OKTAGON MMA

Tadeáš Růžička a maléry, to je neodmyslitelné spojení, které bez sebe prostě nevydrží. A nedávno se tato dvojice opět předvedla.


Mawarovi byla v rámci druhé šance udělena titulová bitva pod jeho domovskou organizací RFA, která se na listopadový turnaj spojila s organizací IAF. Před pár dny jejich společnému galavečeru předcházela tisková konferencí, jíž měl být Tadeáš nedílnou součástí, málem se na ní však vůbec neukázal.

Příběh, který tomu všemu předcházel, zase poodkryl Tadeášovo dravé já, které pod vlivem alkoholu dělalo nepořádek v centru Prahy. Více nám o tom řekl Mawarův kolega ze Spejbl Gymu.

„Růžička si to namířil do Louis Vuitton obchodu, kde si koupil nějaké velice drahé zboží a zbytek peněz šel rozfofrovat do kasina. Pak ovšem, nejspíš už pod vlivem alkoholu, ztratil své nakoupené zboží a začal dělat problémy a byl agresivní. Nebyl jsem přímo u toho, takže nevím, co se dělo dále. Vím jen, že ho to tak namíchlo, že se málem vykašlal na tiskovku, na kterou ho nakonec přivezl kolega Patrik Záděra,“ sdělil nám Mawarův týmový parťák, který si z dobře pochopitelných důvodů nepřál být jmenován.

„Nakonec Tadeáš na tu tiskovku dorazil, ale ihned tam do sebe začal lít další alkohol. Možná jste to na něm mohli poznat. Myslím si, že to poznali hlavně promotéři, se kterými se Tadeáš pak rafnul a třeba konkrétně po Pínovi (Petr Ondruš) hodil lahev. No prostě blázen, pod vlivem se nikdy neovládá,“ řekl nám dodatečně.


Bádali jsme, abychom se o tomto případu dozvěděli více, a našli jsme nějaké informace ze serveru PrahaIN.cz, kde je mimo jiné potvrzeno, že se Růžička opil a hodil lahví po promotérovi. Ono kupované zboží z Louis Vuitton obchodu, které následně ztratil, měla být drahá kabela.

Naše informace se tedy propojily a dá se říct, že Tadeáš létá v dalším průšvihu, který nepochybně bude muset před vedením RFA ještě vysvětlovat… Anebo jsou media jenom hyeny, kterým byste neměli věřit, jak mimo jiné Růžička také říká?


Další články