Sleduj nás

Tadeáš Růžička měl podle svědkyně hrozit zabitím. Následně mlátil do výdejního okénka

Tadeáš Růžička měl podle svědkyně hrozit zabitím. Následně mlátil do výdejního okénkaFoto: Clash of the Stars

To, co Tadeáš Růžička označil za pouhou srandu, se začíná jevit jako velice vážná věc, která by mohla proměnit jeho podmínku na trest odnětí svobody. 

Tadeáš „Mawar“ Růžička byl za své činy z minulého roku odměněn čtyřicetiměsíční podmínkou. V této „testovací“ době se nesmí dopustit žádného problému, jinak poputuje ihned za mříže… Jenže ten problém vážně nastal. A poměrně rychle.

Tři měsíce zpytoval svědomí v Thajsku, kde nebyl v dohledu kamer. Pak se ale vrátil do Česka a netrvalo to dlouho, než si opět přičichl k alkoholu. Toto opojení skončilo noční návštěvou fastfoodu, který měl ovšem zavřeno. To se bojovníkovi ale vůbec nelíbilo.


Protože neobdržel svou objednávku, pustil se do hádky s obsluhou, což dokazuje mimo jiné i video, které Tadeáš sám (nelogicky) sdílel na své sociální sítě. Následně se ale objevila i svědkyně, která celý příběh ještě doplnila. A pro bojovníka to nevěstí nic dobrého.

„Tuto sobotu jsem byla na noční a v jednu hodinu zavírala restauraci. Přibližně o půl hodiny později k ní přišel Tadeáš v dost podnapilém stavu a dožadoval se otevření. Že prý si chce objednat,“ popisovala dle serveru antiyoutuber svědkyně, která měla být v inkriminovaný okamžik na místě dění.


„Růžička začal kolegovi vyhrožovat, že ho zabije a že si na něj někde počká. Následně po tom, co dotočil video, vrazil pěstí do okénka, které to téměř nevydrželo. Pak už přišel sekuriťák a Růžička ho po celou dobu oslovoval pane policajte,“ uvedla.

Jak si tady tu situaci popisujeme, zní to poměrně vážně. Když se k tomu ale Růžička před pár dny pro sport.cz vyjádřil, šlo podle něj jen o jakousi formu srandy. „Já byl opilej a oni si ze mě dělali srandu, a tak jsem si to natočil. Nic se nestalo,“ řekl stručně.

Zdali se ale vážně nic nestalo, to se teprve dozvíme v následujících dnech. Pokud se chování mladého zápasníka začne prošetřovat, může se to klidně vyhodnotit jako trestný čin výtržnictví, což by znamenalo porušení jeho podmínky a okamžitě by putoval za mříže. Současná svědectví rozhodně nejsou příjemná na poslech.  Další články