Sleduj nás

Strkanice i vztyčené prostředníčky na vážení. Fight Night Challenge 3 již dnes večer!

Strkanice i vztyčené prostředníčky na vážení. Fight Night Challenge 3 již dnes večer!
Jeden z posledních turnajů tohoto roku otevře své brány již dnes večer v brněnské Zoner Bobyhall. Organizace Fight Night Challenge si pro nás přichystala jedenáct zápasů a jako bonus fackovací duel.

A jak už to bývá, čím menší schopnost ublížit někomu v ringu, tím větší ramena a silácká gesta na vážení.

Bohužel, i turnaji FNC 3 se nevyhnula zranění a zásadní změny na kartě pouhých pár dní před samotným turnajem. Hlavní zápas mezi Rytmusem a Curtisem byl přesunut na neurčito a jeho místo zaujal duel Vlasto Čepo vs. Ivan Vičič.

Srbský bojovník bude mít proti hvězdě OKTAGONu váhovou výhodu téměř třicet kilo, ale byl jediný, kdo se s Vlastou chtěl v tomto svátečním termínu pobít.

"V přípravě jsem pokračoval hned po Ostravě, 30. prosince jsem měl mít na OKTAGONu 38 boxerský zápas s Apollem. Pak jsme si řekli s Attilou, že kdyby tady někdo odpadl, budu připravený. To se stalo a ze všech možných soupeřů přijal právě Vičič. Těším se na to.


Box mám rád a věřím, že spolu uděláme dobrý zápas," těší se Čepo na zápas ve své královské disciplíně.Ještě větší váhový deficit bude mít v souboji s Alexem Cvernou jeho slovenský soupeř Michal Zátorský. Alex navážil krásných 125,5 kilogramů a Michal rovných 70 kg. V ringu nás tedy čeká hra na kočku a myš, ale kdo sledoval pozorně Toma a Jerryho, tak ví, že výsledek bývá často jiný než předzápasové předpoklady.


Pokud by se atraktivita zápasu měla posuzovat podle silných gest a prohlášeních na vážení, musel by nás v souboji raperů Frayera Flexkinga a Barona čekat opravdová bitva snů.

Bohužel se dá předpokládat, že nám oba hudebníci nabídnou spíše nepříliš technickou plácanou, ve které rozhodne fyzička a chuť se poprat. Podobný scénář se dá očekávat i od účastníku reality show Farma Kristiana Mesíčka s Šimonem Kolenem.

Absolutně nejvyhrocenější staredown nám však předvedli Tommy Zold s Marianem Mišalkem, kteří si v ringu budou řešit osobní záležitost.

Bizarním vrcholem večera bude potom fackovací duel mezi téměř 130 Matějem Királym a o dvacet kilo lehčím Tomášerm Vaľkem. Poslední vstupenky a nebo PPV najdete na webu FIGHTNIGHTCHALLENGE.EU.

Další články