Sleduj nás

Strkanice i vztyčené prostředníčky na vážení. Fight Night Challenge 3 již dnes večer!

Strkanice i vztyčené prostředníčky na vážení. Fight Night Challenge 3 již dnes večer!Foto: Fight Night Challenge

Jeden z posledních turnajů tohoto roku otevře své brány již dnes večer v brněnské Zoner Bobyhall. Organizace Fight Night Challenge si pro nás přichystala jedenáct zápasů a jako bonus fackovací duel.

A jak už to bývá, čím menší schopnost ublížit někomu v ringu, tím větší ramena a silácká gesta na vážení. Bohužel, i turnaji FNC 3 se nevyhnula zranění a zásadní změny na kartě pouhých pár dní před samotným turnajem. Hlavní zápas mezi Rytmusem a Curtisem byl přesunut na neurčito a jeho místo zaujal duel Vlasto Čepo vs. Ivan Vičič. Srbský bojovník bude mít proti hvězdě OKTAGONu váhovou výhodu téměř třicet kilo, ale byl jediný, kdo se s Vlastou chtěl v tomto svátečním termínu pobít.

"V přípravě jsem pokračoval hned po Ostravě, 30. prosince jsem měl mít na OKTAGONu 38 boxerský zápas s Apollem. Pak jsme si řekli s Attilou, že kdyby tady někdo odpadl, budu připravený. To se stalo a ze všech možných soupeřů přijal právě Vičič. Těším se na to. Box mám rád a věřím, že spolu uděláme dobrý zápas," těší se Čepo na zápas ve své královské disciplíně.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Ještě větší váhový deficit bude mít v souboji s Alexem Cvernou jeho slovenský soupeř Michal Zátorský. Alex navážil krásných 125,5 kilogramů a Michal rovných 70 kg. V ringu nás tedy čeká hra na kočku a myš, ale kdo sledoval pozorně Toma a Jerryho, tak ví, že výsledek bývá často jiný než předzápasové předpoklady. Pokud by se atraktivita zápasu měla posuzovat podle silných gest a prohlášeních na vážení, musel by nás v souboji raperů Frayera Flexkinga a Barona čekat opravdová bitva snů.

Bohužel se dá předpokládat, že nám oba hudebníci nabídnou spíše nepříliš technickou plácanou, ve které rozhodne fyzička a chuť se poprat. Podobný scénář se dá očekávat i od účastníku reality show Farma Kristiana Mesíčka s Šimonem Kolenem. Absolutně nejvyhrocenější staredown nám však předvedli Tommy Zold s Marianem Mišalkem, kteří si v ringu budou řešit osobní záležitost. Bizarním vrcholem večera bude potom fackovací duel mezi téměř 130 Matějem Királym a o dvacet kilo lehčím Tomášerm Vaľkem.Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži