Sleduj nás

Strickland: Teď chci boj o titul, anebo si budu až do smrti utahovat z Adesanyových povislých koz

Strickland: Teď chci boj o titul, anebo si budu až do smrti utahovat z Adesanyových povislých koz
Sean Strickland si snaží cestou zla vynutit titulovou bitvu.

Do této užší konverzace se měl bijec z kalifornského Anaheimu dostat hned poté, co se mu podařilo přemoct „Jokera“ Jacka Hermanssona. S ním si po pěti kolech poradil na body a pak směrem k UFC vyslal jasnou prosbu.

„Momentálně tu tahám sérii šesti výher, což není něco, čím by se mohl pochlubit zrovna každý. Už určitě patřím do nejlepší pětky žebříčku střední váhy, takže očekávám, že bych se mohl rovnou zařadit do boje o titul,“ nechával se slyšet Strickland, jenž kromě oktagonu dokáže budit zájem i mimo něj. A to především díky své mnohdy nevymáchané puse, z níž létají samá ostrá slova týkající se především násilí a vražd.


„Každému z nás v této hře jde o peníze a titulová bitva je hlavním bodem, jak k těm penězům můžete přijít. Proto chci Stylebendera a chci s ním kvalitní přestřelku v postoji. Vím, že ho teď čeká zápas s Whittakerem, ale doufám, že mě potom zohlední, protože pokud ne, budu si až do smrti dělat srandu z jeho povislých koz,“ vysmál se Strickland, který tak dal vzpomenout na šampionovo oteklé prso, jež napříč medii budilo vskutku velké otázky, zdali Adesanya nepobírá nějaké zakázané látky.

Momentálně to však vypadá tak, že je titulové pořadí ve střední váze pevně dáno. Jako první si svou šanci odbude Whittaker a hned po něm by měl dostat přednost lepší z dvojice Cannonier vs. Brunson.


Další články