Sleduj nás

Soutěž s Top-Fight o 4 lístky na Oktagon 15!

Soutěž s Top-Fight o 4 lístky na Oktagon 15!

V rámci blížící se velkolepé události, která na tuzemské MMA scéně neměla obdoby, jsme se rozhodli obdařit některé z vás, jež by se chtěli turnaje zúčastnit. Návod je jednoduchý, zapojit se můžete rovnou na dvou frontách.

Rozhodli jsme se dát do koloběhu čtyři lístky. Dva z nich obdrží výherce naší soutěže na Facebooku a zbývající dva pro změnu výherce kvízu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Soutěž na Facebooku

- Dejte LIKE naší stránce
- Do komentářů pod tento příspěvek označte osobu, se kterou byste si chtěli turnaj vychutnat
- Sdílejte příspěvek

Čím více osob do komentářů označíte, tím budou vaše šance na výhru vyšší. Dejte si však pozor, abyste tu stejnou osobu neoznačili dvakrát, v takovém případě byste do soutěže nemohli být zařazeni.  


Zapojit se do soutěže na našem FB můžete až do neděle 3. listopadu do 23.00.  

Výherce budeme kontaktovat v pondělí (4. listopadu) mezi sedmou a osmou hodinou ranní. Dotyčný bude mít 12 hodin na to, aby nám odpověděl, jinak jeho výhra (2 lístky na Oktagon 15) propadne dalšímu v pořadí.

Společnost Facebook není pořadatelem soutěže, nesponzoruje ji a ani s ní nijak nesouvisí.


Soutěž na webu

Pro čtenáře stránky Top-Fight.cz jsme si připravili krátký, leč záludný kvíz. Vaším úkolem bude správně odpovědět na pět otázek. Své odpovědi nám zašlete na topfight@email.cz, kde je v neděli (3. listopadu) v 20.00 začneme vyhodnocovat. Jakýkoliv email zaslaný po osmé hodině večerní nebude započítán do soutěže.

Berte na vědomí, že z žádné emailové adresy by nám neměla přijít víc než jedna zpráva. Stejně tak prosím neočekávejte, že budeme (z časových důvodů) na emaily odpovídat. Správné odpovědi na kvíz vám zveřejníme v tomto článku v neděli krátce po osmé hodině večer.

Výherce budeme kontaktovat v pondělí (4. listopadu) mezi sedmou a osmou hodinou ranní formou emailu. Dotyčný bude mít 12 hodin na to, aby nám odpověděl, jinak jeho výhra (2 lístky na Oktagon 15) propadne dalšímu v pořadí.


Jste-li připraveni začít, pokračujte kliknutím na kvíz ZDE

Vyhodnocení

1. V jakém roce zahájil Karlos Vémola svou MMA kariéru? (2008)

2. Uhodni, kdo jsem (Viktor Pešta)

- S bojovými sporty jsem začal v roce 2006
- Trénuji v pražském Penta Gymu
- Jsem světovým šampionem organizace WASO

3. V jakém bojovém umění je Attila Végh držitelem černého pásu? (Kenpo Karate)

4. Uhodni, kdo jsem (Gábor Boráros)

- Na kontě mám více než 20 profesionálních MMA duelů
- Porazil jsem Jaroslava Poborského
- Na Oktagonu 15 rozhodně nebudu chybět

5. Pod jakou bojovou přezdívkou se prezentují: Attila Végh, Gábor Boráros a Michal Martínek? (Pumukli, Beast, Blackbeard)

Děkujeme všem, co se do soutěže zapojili, snad jste si to užili podobně jako my. Bylo opravdu těžké v celé té kupě zpráv vybrat jenom dva vítěze, proto jsme se předem rozhodli, že výherce bude ten, kdo jako desátý v pořadí pošle správné odpovědi. To se stal pan Viktor Beran (vitaber****@yahoo.com), kterému tímto gratulujeme. Postup, jak si vyzvednout výhru, jsme zaslali emailem. 

V případě soutěže na sociálních to losování bylo mnohem obtížnější. Zde jste zvolili klasickou metodu náhodného zastavení prstem a vítězem se stala Verča Balkovic, která chce překvapit svého přítele. Oba výherce jsme poprosili, aby nám zaslali foto, jak si turnaj užili. Tak se budeme ještě těšit na odezvu. 


Další články