Sleduj nás

Smlouvu jsem podepsal, teď dokaž, že jsi čistý, vzkázal Fury Paulovi

Smlouvu jsem podepsal, teď dokaž, že jsi čistý, vzkázal Fury Paulovi
Tommy Fury oficiálně potvrdil, že podepsal smlouvu k boxerskému zápasu proti Jakeu Paulovi. Ještě předtím si ale počká na výsledky dopingových testů.


To je totiž hlavní podmínka, která musí být splněna, aby se oba bijci v ringu střetli. Ačkoliv YouTuber nemá za sebou takové boxerské zázemí, žádné podvody mu jeho britský soupeř trpět nebude.

„Víme o něm, že sype a že své soupeře podplácí. Tuhle hru ale my s ním už hrát nebudeme. My jsme skuteční zápasníci a jde nám o skutečné cíle. Jake Paul musí prokázat, že je čistý,“ zněl požadavek z týmu Tommyho Furyho.

Americká internetová celebrita tuto podmínku hodlá splnit, ba dokonce ji zahrnula i do smlouvy, která aktuálně byla podepsána. Na výsledky se teprve čeká, ale s ohledem na sebevědomí, s jakým do této bitvy Jake vstupuje, se dá počítat, že bude „čistý“.

„Když budeš čistý, dobře pro tebe. Ale jen v tom slova smyslu, že ti osobně přijdu rozbít držku. Zápasnický kontrakt jsem podepsal, uvidíme se 6. srpna v New Yorku!“ přidal Tomym Fury.


6. srpna se sice uskuteční zápas, ovšem oba borci se uvidí ještě dříve. Hned počátkem příštího týdne nás má čekat tisková konference, jíž se budou oba bojovníci účastnit. Zde můžeme očekávat spoustu urážek a trashtalku.

https://twitter.com/tommytntfury/status/1539647903685173248?s=20&t=sxTeZFGmEIIk4chzruz1uQ

Další články