Sleduj nás

Smith: Ferguson prohrál, protože se bál, že chytí koronavirus

Smith: Ferguson prohrál, protože se bál, že chytí koronavirus

Už jsme mohli slyšet ledacos, ale s novým zajímavým tvrzením tentokrát přišel známý sportovní komentátor ze stanice ESPN Stephen Anthony Smith. I ten byl překvapen fascinující ztrátou Tonyho Fergusona, který na UFC 249 podlehl Justinovi Gaethjemu.

A jak jsme si mohli povšimnout, celé utkání se drželo čistě v postoji. „El Cucuy“ je sice držitelem černého pásu v brazilském jiu-jitsu, ale jakoby se tyto zkušenosti v boji ani nepokusil prodat. Proč tedy?

ferguson_gaethje_ufc249

„V tom zápase jsme viděli až příliš moc postoje. Byl jsem překvapen, že se to ani jednou nepřeneslo na zem,“ pronesl Smith během živého vysílání ve studiu stanice ESPN.

„Pak jsem si ale uvědomil, že když je ta krize koronaviru, že se to ti kluci prostě báli stáhnout dolů. Do grapplingu se chtěli zapojovat pouze minimálně. Velká škoda pro Tonyho,“ přibližoval svůj úhel pohledu, podle kterého Ferguson ztratil jednu z hlavních zbraní v této bitvě.


Stephen Anthony Smith je znám svými poněkud výstředními prohlášeními. Naposledy si třeba slízl kritiku za to, že veřejně pomluvil Donalda „Cowboye“ Cerroneho, jehož výkon proti Conorovi McGregorovi považoval za otřesný.

Své cílené popíchnutí tehdy završil památnou hláškou: „Za poslední týden jsem byl zmlácen více než McGregor proti Cowboyovi, a to jsem ani nebojoval. Co mi jako měl tenhle výstup o jeho formě říct? Jeho soupeř se vůbec neukázal. Je to ostuda.“


Stephen Smith


Další články