Sleduj nás

Slyšel jsem, že si Cejudo po mé výhře nachcal do trenek, říká navrátilec O’Malley

Slyšel jsem, že si Cejudo po mé výhře nachcal do trenek, říká navrátilec O’Malley

„Sugar“ éra je zpátky a pokračuje opravdu ve velkém stylu. Perspektivní zápasník Sean O’Malley (11-0) se po dvouleté absenci opět uvedl na listině vítězů.

S O’Malleym jsme se mohli vidět na turnaji UFC 248 v Las Vegas. Ambiciózní americký bojovník hned v prvním kole smetl Joseho Alberta Quinoneze, načež naznačil, kudy si přeje, aby vedly jeho další kroky.

„Nevím, jestli to je pravda, ale slyšel jsem, že si Cejudo po mé výhře tak trochu nachcal do kalhot,“ smál se vítězný navrátilec, který měří 180 cm. Na bantamovou váhu jde o sakra velkého borce, porovnáme-li to se současným šampionem Henrym Cejudem (162,5 cm).


Ať už bylo Sugarovo popíchnutí jakékoliv, na bitvu se šampionem si bude muset počkat. Nejenže má současný mistr divize do 61,2 kg domluvenou povinnou obhajobu s Josém Aldem, ale navíc se o pozici vyzyvatele poperou Marlon Moraes s Petrem Yanem.


Bude-li se chtít Sean O’Malley vmísit mezi tuto smetánku, pak bude muset porazit jednoho z vrchních vyzyvatelů a narušit tak plány UFC. Ještě předtím však musí podstoupit rentgen své levé nohy. Pokud se prokáže vážnější zranění, pak bude pětadvacetiletý bojovník až půl roku opět mimo hru…


Další články