Sleduj nás

Šéf UFC s údivem sledoval Diazovu pouliční rvačku: Vážně ho kopl do břicha? To je síla!

Šéf UFC s údivem sledoval Diazovu pouliční rvačku: Vážně ho kopl do břicha? To je síla! FOTO: UFC

Nate Diaz prodal svoje zkušenosti profesionálního zápasníka a před stadionem v New Orleans uškrtil fanouška. Jak na jeho chování reagovala široká veřejnost a zejména pak Dana White?

Stocktonský bijec ukázal, že se s nikým nemazlí. Pokud se mu něco nelíbí, dá vám to jasně najevo. A když si něco dovolíte, nebude se vám to bát vrátit. Přesně tak, jako se to stalo během páteční noci v New Orleans.

Nate Diaz se účastnil boxerského galavečeru, na němž vystoupil jeho týmový kolega. Kdo by to byl ovšem tušil, že Nate na téže akci svede vlastní zápas. Nejprve se nechal vyprovokovat v areně, kde hodil flašku s vodou po televizní hvězdě Chase DeMoorovi, a pak ještě před stadionem svedl bitvu s neznámým člověkem. Toho pro změnu zasáhl kolenem a pak na něm uplatnil své jiu jitsu kvality. Lapil jej tedy to submise, s níž svého protějška poslal do říše snů.

Co to bylo?! divil se Dana White

Když je někde na akci k vidění člověk, jako je Nate Diaz, všichni fanoušci ihned vytahují mobily. A co teprve, pokud se taková celebrita s někým začne prát, to pak natáčí úplně všichni. Proto i my máme z místa činu několik nahrávek, které jsou nyní volně k dispozici na internetu a které zhlédl i sám Dana White. Kupodivu se nedá říct, že by Natea nějak hanil, i tak byl ale překvapený.

„Cože, vážně ho udeřil kolenem do břicha?!“ pravil White s údivem při sledování videa. „Není to náhodou Logan Paul? A Nate ho vypnul? Ať už je to kdokoliv, ten kluk je úplně tuhý. Nate ho uškrtil!“ žasl pod náporem emocí, jako kdyby komentoval utkání z UFC. Jenže tohle byl pouliční fight.


„Ne, to nebude Logan Paul, tenhle týpek je moc hubený. Pravý Logan je více nabušený,“ všiml se White později. „V každém případě nevím, o co tam šlo. Doufám, že byl Nate v právu a nevystartoval po jen tak ledajaké osobě. Znám ho, občas se chová divně, ale sám by si něco nezačal. Nicméně to, jak toho kluka vypnul, je vážně síla!“

Osoba na videu opravdu připomínala YouTubera Logana Paula, ale ve skutečností jím nebyla. Identita se stále prověřuje, stejně tak se budou řešit i případné následky.

White: Zodpovědnost za Nateovo chování nenesu

„Pokud by Nate Diaz spadal pod UFC, nějak bych se tím zabýval, ale protože už u nás není, nespadá pod mou zodpovědnost. Co si o tom klukovi myslím, to je má věc. Já vím, že s ním jsou občas těžká jednání, ale také vím, že si sám nic nezačne. Doufám, že se to co nevidět vysvětlí,“ podotýkal White k událostem z páteční noci.


Reakce veřejnosti

Jelikož je Nate Diaz už celebritou, má u mnoha lidí zastání. Většina věří tomu, že tu potyčku nevyprovokoval.  

„Borec si evidentně začal a Nate, aniž by se s ním chtěl pustit do nějaké přestřelky, tak jej raději uškrtil. Podle mě udělal dobře,“ opakovaly se některé z reakcí ze sociálních sítí.

„Tohle se stává, když potkáte známého člověka, kterého neustále obtěžujete, a pak litujete, že vám to vrátí zpátky. Týpek může být ještě rád, že Diaz nezačal rozdávat bomby, jinak by skončil v nemocnici, takhle se jen trochu prospal,“ psali další.


Zdroj: sportBIBLE, Bartool Sports


Další články