Sleduj nás

Masakr s velkým M. Nate Diaz se porval na ulici, soupeře uškrtil do bezvědomí

Masakr s velkým M. Nate Diaz se porval na ulici, soupeře uškrtil do bezvědomíFoto: UFC

Legenda UFC zcela překvapila všechny přihlížející, když se s člověkem, s nímž evidentně měla spory, pustila do fyzické konfrontace. Vše vyústilo precizně nasazenou gilotinou, po níž očividně bojem nezkušený soupeř upadl do bezvědomí.

Svět bojových sportů opět jednou pohltila nečekaná událost, která se však netýká žádného skvělého výkonu v ringu či kleci. UFC veterán Nate Diaz zavítal tento pátek v noci do New Orleans, kde se konala akce Misfitx Boxing 6, na níž měl zápas jeho týmový kolega Chris Avila.

Ačkoliv Diaz neměl naplánovaný žádný fight, celou noc byl v bojové náladě. Už během galavečeru se pohádal s televizní hvězdou Chase DeMoorem, po němž dokonce hodil lahev s vodou. K mnohem většímu překvapení ale však došlo následně venku.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nyní už s jiným člověkem, dost možná i fanouškem, se UFC veterán dostal do fyzické konfrontace. Jak zachycuje amatérské video přímo z místa dění, několik letmých úderů doplnilo profesionálně nasazené škrcení, které Diazova soka zanechalo na zemi v bezvědomí.

Mnoho lidí říká, že dotyčnou osobou je kaskadér známého YouTubera Logana Paula. To by potom vysvětlovalo tu podobu. S mladším bratrem Logana, tedy Jakem Paulem, navíc na Natea čeká 5. srpna boxerský zápas.

Zároveň se nedá vyloučit, že tato událost není celá jen hraná a není součástí jakéhosi podivného proma na zápas mezi Natem a Jakem. Tuto teorii však zatím příliš lidí nepodpořilo, zejména vezmeme-li v potaz, jak se Diaz po celý večer choval, než v něm ruply saze a rozpoutal potyčku i přímo v areně.

Situace se bude nepochybně i nadále zkoumat a my se postupně dozvíme více. Pokud jde jen o show, je to hloupá show, a pokud je to skutečné, pak na slavného UFC bijce čeká trest. 


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži