Sleduj nás

Šéf UFC stále jeví známky znechucení. Dočkáme se mezi Hollowayem a Volkanovskim trilogie?

Šéf UFC stále jeví známky znechucení. Dočkáme se mezi Hollowayem a Volkanovskim trilogie?

Ačkoliv nás od klíčové bitvy v pérové váze dělí už sedm dní, stále se o ní hovoří. Její výsledek totiž vyvolal spoustu rozruchu.

Dana White již během pozápasové tiskové konference projevil znechucení. Výroky rozhodčích, kteří odvetu mezi Alexem Volkanovskim a Maxem Hollowayem bodovali, nemohl pochopit, načež slíbil, že se situací začne zabývat.

„Souhlasím s tím, že Holloway vyhrál, takže pro mě nebude těžké zařídit mu trilogii,“ naznačil šéf UFC scénář, kterým by se rád zabýval, čímž by teoreticky mohl znovu pozdržet celou váhovou kategorii do 65,8 kilogramů.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Výsledek zápasu Volkanovski vs. Holloway? Je to skandál! zuří White. Bude se to řešit?

„Pro Volkanovskiho je to určitě na hovno. Má sice titul, ale vrací se domů a každý mu říká, že prohrál,“ pravil White, přičemž upozorňoval, že přes oficiální výsledek vlak nepojede. „Můžeme o tom diskutovat, můžeme nesouhlasit, ale Alex ten zápas vyhrál. Sudí rozhodli o tom, že vyhrál.“


Sám australský šampion uvedl, že je připraven se s Hollowayem utkat i potřetí, nejprve by ale chtěl, aby si to Max zasloužil. Otázkou je, zdali Dana White chod věcí neurychlí.

„Až se vrátíme z Abú Dhabí, tak vyřešíme, co bude dál. Nechme teď oba bojovníky odpočinout a pak uvidíme, jaké možnosti se nám nabídnou,“ uzavřel prezident organizace, jenž si s myšlenkou ohledně trilogie nepochybně hraje. A s trochou nadsázky můžeme už nyní říci, že se jí dříve nebo později určitě dočkáme.


Další články