Sleduj nás

Šéf UFC odhalil svůj pohled na zápas O’Malley vs. Garbrandt

Šéf UFC odhalil svůj pohled na zápas O’Malley vs. Garbrandt

V rámci bantamové váhy se nám rýsuje nová rivalita, která se údajně dočká jednoho dne rozuzlení v kleci (myslí si O’Malley). Na tuto příležitost si však dle slov šéfa UFC musí ještě chvíli počkat.

„Problém s O’Malleym je, že byl příliš dlouho mimo hru. Je to stále mladý kluk, který potřebuje ještě pár zápasů, než se bude moct utkat s Codym Garbrandtem,“ prozradil Dana White. „A pokud by se střetl s Codym a porazil ho, tak by se rázem vyhoupl do nejlepší pětky žebříčku. A jen málokomu se za celou svou kariéru podaří dostat tak vysoko.“

Pětadvacetiletý Sean „Sugar“ O’Malley (12-0) v sobě ukrývá vysoký potenciál a dle mnohých to dokonce může být nová hvězda organizace. Poslední dva roky však strávil pod přísným dozorem USADY, která jej rovnou dvakrát vyloučila z veškerého bojového dění. Důvodem bylo, že se v jeho těle našly stopy ostarinu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Sean je jedním z těch talentovaných chlápků, na které se zaměřujeme už doby, co se probojoval do UFC,“ vracel se ke slovu Dana White. „Poslední roky měl nějaké potíže, které byly naprosto brutální, ale zároveň dostal šanci, aby se s nimi vypořádal. A to on zvládl,“ dodával.


Další články