Sleduj nás

S Iaquintou zklamal, ale Khabiba by se nebál. Dejte mi ho a uvidíte překvapení, slibuje Kevin Lee

S Iaquintou zklamal, ale Khabiba by se nebál. Dejte mi ho a uvidíte překvapení, slibuje Kevin Lee

Neporazil ani Iaquintu, ale na větší kořist by si klidně trumfnul. Kevin Lee sebevědomě hlásí, že kdyby mu byla dána šance bojovat s Khabibem, bez váhání by se s ním pustil do wrestlingu a hravě by ho porazil…

Je to stále prakticky jen pár chvil, co nám „The Motown Phenom“ přiznal největší zklamání ve svém životě (prohra na body s AI Iaquntou), přičemž už teď našel způsob, jak by si opět mohl zvednout sebevědomí.

AI Iaquinta má vysoké ambice


Nejedná se o nic jiného než o zápas se samotným mistrem Khabibem Nurmagomedovem, s nímž by se neváhal utkat klidně i mimo stěny oktagonu a nebál by se ho „převálcovat“ ani na zemi, kde Eagle naprosto dominuje.

Svá slova nám potvrdil skrze TMZ Sports. „To je přesně ta chyba, kterou dělají všichni zápasníci proti Khabibovi. Jakmile je sundá na zem, ihned se pokouší vstát, což je stojí hodně sil,“ nechává se slyšet 26letý Američan.


On sám by ho údajně porazil… „A proč ne? Jsem větší, silnější, nemám to daleko do velterové váhy a rozhodně tu není v UFC nikdo, s kým bych se bál bojovat na zemi. Jsem přesný opak Conora, který v tomhle zklamal,“ vysvětloval.

V každém případě pro nás zůstává pravdou, že si Kevin Lee na svou šanci, zdali někdy přijde, bude muset počkat. Jeho rank poslední porážkou na UFC on Fox 31 výrazně klesl, díky čemuž mají ostatní účastníci lehké divize mnohem vyšší prioritu než právě on.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview

Tento víkend nás čeká další turnaj organizace UFC, který proběhne v APEXu v Las Vegas. Původně se měl uskutečnit na území Jižní Koreje, ale díky problémům s halou se vše odehraje v tradičních prostorách nevadského sportovního centra.

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview