Sleduj nás

Rostoucí australská hvězda plánuje útok na UFC

Rostoucí australská hvězda plánuje útok na UFC
Základna australských a novozélandských UFC bojovníků vítá ve svých řadách další přírůstek. Ten tvoří velice ambiciózní zápasník, jenž je znám pro svou dravost a ve své cestě na vrchol je ochoten přepisovat celou historii. 

Jimmy Crute (8-0-0), přezdívaný též jako „the Brute“, což bychom si v překladu mohli označit jako „brutální“, je velmi dobře rýsující se produkt z australského Melbournu, který si hodlá vydláždit cestu až na samotný vrchol. Po svém posledním fightu, v němž ještě v prvním kole knockoutoval Dana Whitea, si vysloužil vstupenku do UFC, kde si hned v úvodu plánuje udělat jméno.

„O den, jako je tenhle, jsem tvrdě usiloval již od svých dvanácti let,“ řekl Crute ve svém pozápasovém rozhovoru. „Snažím se k vám být upřímný, ale měl jsem vizi, že se jednoho dne všechna má tvrdá práce vyplatí. Byly časy, kdy jsem si myslel, že to vzdám, byly časy, kdy jsem se musel rozhodnout, jestli si koupím jídlo, nebo benzín do auta, abych se mohl dostavit na trénink. Všechny ty roky byly pro mě výzvou, která se nyní zúročila. Pevně věřím, že si tu zasloužím být,“ prozradil nám mladý zápasník, pro něhož se jedná o opravdu velký krok směrem kupředu.

„Znamená to pro mě neuvěřitelný posun v kariéře, ale pořád je to jenom začátek. Nechci být tím chlápkem, který přijde a zůstane sedět na zadku, chci být tím, kdo změní celý tenhle sport,“ doplnil dvaadvacetiletý odhodlaný talent, jenž má stále celou svou kariéru před sebou a může nás tak přesvědčit o pravdivosti svého tvrzení.

Další články