Sleduj nás

Rockhold: Sean Strickland je strašný hlupák, jeho výsledky jsou dílem náhody

Rockhold: Sean Strickland je strašný hlupák, jeho výsledky jsou dílem náhody
Luke Rockhold (16-5) se před svým dalším návratem rozhodl přitvrdit.

Bývalý šampion střední váhy si na stará kolena usmyslel, že se pokusí o ještě jednu titulovou jízdu. Tu po více než dvouleté pauze započne 6. listopadu na turnaji UFC 268, kde bude čelit poněkud kontroverznímu bojovníkovi Seanu Stricklandovi (24-3).

Strickland působí v UFC už bezmála sedm let, přesto se o něm nikdy výrazně nemluvilo. To se změnilo až po jeho nedávné výhře nad Uriahem Hallem, kde ze sebe na tiskové konferenci udělal doslova blázna. Na lidi apeloval, že pokud chtějí mít sílu jako on, musí masturbovat alespoň dvakrát denně. Mnohem odvážnější ovšem bylo prohlášení, že by rád v kleci někoho zabil, od toho tu přece je.

I vzhledem k tomuto tvrzení nemusel Rockhold se svým výběrem vhodných slov váhat. „Ten člověk je naprostý kretén!“ řekl o něm. „Nejdřív mě vůbec nezajímal, protože nebojoval ještě s nikým pořádným, ale protože jsem se chtěl už konečně vrátit, využil jsem příležitosti, že se UFC 268 bude konat v New Yorku, to je má oblíbená lokace,“ prozradil.

A jak že se Stricklandem plánuje naložit? „Úplně jednoduše. On je to strašný hlupák, co měl doposud jenom štěstí. Jeho výsledky jsou dílem náhody, což bude zapříčiněno nejspíš tím, že je tak hloupý. Vždy se tlačí dopředu a je mu jedno, kdo proti němu stojí. Podle mě je jednodimenzionální a naprosto průměrný. Vůbec nemá žádný wrestling, takže pro mě může být snadné, abych ho unavil a ukončil,“ sdělil pro MMA Junkie bývalý šampion střední váhy.

Další články