Sleduj nás

Robert Bryczek zažil tři kola plná muk, nakonec prohrál až na body

Robert Bryczek zažil tři kola plná muk, nakonec prohrál až na body

Nadějná vítězná série polského expresu byla nekompromisně ukončena zápasníkem z Brazílie, který svým výkonem nadchnul celou O2 arenu.

Leandro Silva ve své MMA kariéře podstoupil již více než 30 profesionálních duelů, za sebou má i zkušenosti z UFC a doposud neprohrál jinou formou než na body (nyní 24-8-1). Příchodem do Oktagonu dostal těžkou výzvu v podobě polského hrdiny, který měl jedinečnou příležitost, jak se vyšvihnout v tom světovém měřítku. Svou šanci ale promarnil.

Robert Bryczek ještě v prvním kole vypadal jako rovnocenný soupeř, jenže příchodem druhého dějství se vše zlomilo. Brazilci tam padalo několik přesných úderů přímo na hlavu, až se diváci divili, kolik toho Bryczek vydrží. Nejhorší byl závěr druhého kola, kde Leandro svého evropského protivníka doslova zničil. Sudí se ukázal jako shovívavý, že vyčkal do finálního gongu, ačkoliv mohl duel kdykoliv odmávat.

Třetí dějství přineslo už o něco klidnější partii. Opět Leandro zaujal dominantní pozici, s níž dostal svého soupeře na zem, kde pokračoval v jeho demolici. Žádný z úderů však nebyl koncový. Bryczek prokázal neskutečné odhodlání, když zápas ustál až do poslední sekundy. Nakonec však prohrál jasným poměrem na body. Jeho série sedmi vyhraných utkání tak končí. Další články