Sleduj nás

Rizin Grand Prix - Procházka Jiří - Maldonado Fabio

Rizin Grand Prix - Procházka Jiří - Maldonado Fabio

Nejlepší český MMA zápasník Jiří Procházka se vrací do akce na turnaji Rizin 19 a soupeřem mu bude zkušený Brazilec Fabio Maldonado. Tento veterán absolvoval svůj první profesionální zápas již v roce 2000.

Má momentálně bilanci 25 výher a 13 porážek, kdy 60% vítězství získal KO. Během své bohaté kariéry se utkal s absolutní světovou špičkou, jako je Fedor Emelianenko, Quinton Jackson nebo Stipe Miocic. Po konci v UFC, který přišel v roce 2015, nastupoval v ruských organizacích Fight Nights Global a RCC. Vždy patřil mezi všestranné borce a vynikal hlavně houževnatostí a tvrdostí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Procházku čeká první zápas coby šampiona Rizinu v polotěžké váze. V tomto souboji ale svůj pás obhajovat nebude, protože zápas se uskuteční ve smluvní váze do 100 kg. Denisa Procházka má rekord 24 výher a 3 porážky, kdy 88% vítězství získal KO. Poslední porážku mu připravil v roce 2015 Muhammed Lawal ve finále silvestrovského pyramidového turnaje. Od té doby drží Jirka sérii neporazitelnosti, která už čítá osm zápasů. Symbolicky ji nyní završuje dubnová odveta s Lawalem, kdy mu Procházka oplatil porážku a získal titul šampiona.


Favoritem tohoto duelu je bezesporu český milovník samurajské filozofie. Maldonado má sice obrovské zkušenosti, ale také nejlepší roky nenávratně za sebou. Otázkou je, jak se bude Procházka cítit v kategorii do 100 kg. I přes všechny otazníky ale věříme, že si připíše devátou výhru v řadě a dostane se k vysněnému zápasu s Ryanem Baderem. Kurz na výhru Jiřího je mizerných 1.10, proto se zdá lepší volbou vsadit na jeho výhru před limitem za 1.51.

Pokud si chcete na Jirku vsadit, registrujte se k Tipsport zde a obdržíte ihned 150,- Kč na sázení zdarma. Také je možné, že se dočkáme live streamu zdarma.Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži