Sleduj nás

Řeknu vám tohle, povídá Abdelaziz, Conor je z odvety s Khabibem totálně po*ranej

Řeknu vám tohle, povídá Abdelaziz, Conor je z odvety s Khabibem totálně po*ranej

Je odveta Conora s Khabibem pasé? Podle Dany Whitea ne, podle bojových fanoušků také ne, dokonce ani podle kolegů z týmu ruského Orla ne, avšak Ali Abdelaziz sdílí naprosto jiný názor.

Manažer doposud neporaženého šampiona z divize lehké váhy se v rozhovoru pro TMZ Sports nechal slyšet, že žádná odveta není na obzoru, a to hlavně z jednoho prostého důvodu - Conor je z ní naprosto vyděšený (přeloženo doslovně).


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nemůžeme vyloučit ten fakt, že si chtěl Ali rýpnout přímo do vosího hnízda a přinutit tak druhou stranu k nějaké reakci, ovšem poté se začal oháněl rovněž i jakýmisi „důkazy“, které by „strašpytla“ Conora měly definitivně usvědčit.

„Poslouchejte, Conor McGregor nechce žádnou odvetu s Khabibem, je to jasný jako facka. Vím to, mám to podložené, vyhýbá se tomu zápasu velkou oklikou. Nejen Conor, ale i jeho rodina, a dokonce i celé Irsko jsou vystrašeni z Khabiba,“ uvedl Abdelaziz.


„Jeho otec si nepřeje odvetu, jeho matka to slovo ani nechce slyšet, jeho žena a děti jakbysmet. Celé Irsko vidělo tu ostudu, byla to největší potupa jeho kariéry, a proto si slovo ‚odveta‘ nikdo ani nedovolí vyslovit. Všichni jsou vystrašeni,“ pokračoval.

A jen u toho to nekončilo. „V UFC je spousta lepších zápasníků, co jsou pro Khabiba lepším meřítkem. Tony se ale bohužel zachoval tak, jak se zachoval a svou šanci propásl,“ vysvětloval, že další titulová bitva bude mezi Eaglem a vítězem duelu Poirier - Holloway.


Jak se tedy celá ta situace okolo Conora vyvine? „Řeknu vám tohle,“ povídá Abdelaziz, „Khabib může bojovat s velbloudem, může bojovat s medvědem nebo tygrem, ale s jednou věcí jsem si jistý, Conora necháme žít zbytek života v klidu,“ dodával.

Nakonec tu máme i jeden vzkaz pro Notoriouse: „Pokud nechcete vdechovat kouř, tak o něm nemluvte.“ Těžko říct co tím Abdelaziz přesně zamýšlel, ale jistý závěr si nad tím udělá každý sám.


Další články