Sleduj nás

Rád si libuju v extrémech. Silikonové krásky vyšperkované plastikami, to je moje, culí se Karlos Vémola

Rád si libuju v extrémech. Silikonové krásky vyšperkované plastikami, to je moje, culí se Karlos Vémola Foto: OKTAGON MMA

Na celé české scéně byste asi jen těžko našli sportovce, který se může pyšnit více extravagantní ženou, než má bojovník Karlos Vémola.

Mnoho sportovců i celebrit drží své tajné záliby někde pod pokličkou, MMA bijec Karlos Vémola ovšem nikoliv. Jelikož je upřímnost dle všeho jednou z jeho hlavních vlastností, tak se jí snaží řídit i při rozhovoru s veřejností. Naposledy tak učinil skrze vysílání na svých sociálních sítích.

„O mně je obecně známo, že mám rád extrémní věci. Ať už to jsou auta s velkými koly, spoilery a nárazníky, jako má například Bentley, Mustang nebo Hummer, tak i ženské. Líbí se mi zejména ty vyšperkované plastickými operacemi a musí mít hlavně obrovská silikonová prsa,“ nechával se slyšet Terminátor, který si svou plastickou krásku doma šlechtí již od roku 2017. Jejich vztah ovšem začal vyplouvat na povrch až o rok později.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„To jsem byl tenkrát po rozchodu s jinou modelkou a kamarádka mi doporučila, že zná holku, která by se mi mohla líbit. Tak jsem jí napsal na Instagramu a dali jsme se dohromady,“ svěřoval se Vémola, jak poznal ženu, která mu za ta léta porodila již dvě děti.

„O mně se vždy vědělo, že mám rád ty blonďaté silikonové modelky. A Lele jsem hned chtěl zaplatit nová prsa. Ač už tehdy měla velká,“ řekl o své lásce, která si k dnešnímu dni prošla desítkami plastických operací. Ne každý je toho zastáncem, ale zejména Karlos si žije svůj sen. A my mu to jenom přejeme.


Vlastní zoo a touha po dvojčatech

A že si Karlos žije svůj sen, jenž je prošpikovaný samými nevšedními věcmi, tomu je důkazem i jeho vlastní soukromá zoo, do které se mu všechna zvířata pomalu už ani nevejdou. Dáme-li vzpomenout na jeho proslov z Lela show (pořad na TV Barrandov, který moderuje jeho žena), tak se dozvíme, že je Terminátorovým přáním ještě o něco rozšířit svoji rodinu.

„Miluju zvířata, beru je jako součást svého života. Rád bych si k nim pořídil větší dům u jezera s prostornou zahradou. Dům bych využil zejména pro svoji paní a své děti. Chtěl bych tam více dětských pokojů a pak bych chtěl ještě dvojčátka, protože děti jsou radost,“ řekl Karlos.

A jen tak ze zajímavosti, jaké druhy zvířat jeho soukromá zoo vlastně čítá? Tak máme tu například dobře známou lvici Elsu, žraloka, murénu, rybí mix z Česka i Amazonie, páreček krokodýlů, klokana Skippyho, věrného psa Beasta, želvu, kozy, pštrosa i veverky. No a od loňské zimy vlastně i tygry.


Zdroj: Karlos Vémola Instagram, Lela Show


Další články