Sleduj nás

První kolo TKO! Jake Paul a jeho soupeř si už slibují pekelná muka

První kolo TKO! Jake Paul a jeho soupeř si už slibují pekelná muka
Termín zápasu se blíží. 6. srpna se Jake Paul vrátí zpátky do ringu a už teď rozjíždí silné promo, v němž fanouškům slibuje nezapomenutelný zážitek.

„Něčí nula bude muset pryč!“ To je heslo, se kterým vstupují oba borci do této bitvy. Jak Jake Paul, tak i Tommy Fury ve své kariéře ještě neprohráli, jeden se ale bude muset smířit s krutou pravdou.

„Usiluji o to, abych se stal světovým šampionem. Nějaký YouTuber pro mě nebude problém,“ bije se do prsou mladší bratr slavného těžkotonážního šampiona Tysona Furyho, který plánuje celé to „hype“ okolo Jakea Paula jednou provždy umlčet.

Jeho soupeř se na to však dívá jinak. „Nechť je Tommy Fury tou poslední překážkou, která nadobro zavře pusu všem lidem, co o mně ještě pochybují. Vidím jeho mezery, ukončím ho v prvním kole na technické KO a celá jeho boxerská kariéra půjde do kopru!“ kontruje.

Jelikož se termín blíží, čeká nás nyní série tiskových konferencí. Ta první začne už příští týden v New Yorku.


jake paul woodly ko treti zapas

Jak to vidí široká veřejnost?


Tommy bude i díky boxerskému zázemí papírovým favoritem, ale protože doposud nebojoval s elitním soupeřem (ne že by Jake zrovna nějakou elitou byl), tak se o jeho zkušenostech stále dá pochybovat.

Na toto upozornil například i známý promotér Eddie Hearn.

„Tommy má to štěstí, že patří do slavné boxerské rodiny, proto už je teď mediálně známou osobností. Jak jsou na tom ale jeho zkušenosti, to stále pochybuji.


Podle mě je tento money fight s Jakem Paulem pro něho velmi důležitou záležitostí, i když to tak nevypadá. Tady si nemůže dovolit zaváhat. Pokud by klopýtnul, může na nějaké světové boxerské tituly, o kterých mluví, rovnou zapomenout. Nikdo ho už nikdy nebude brát vážně.“

A podobně se na to dívá i Tyson Fury. Ten řekl, že pokud jeho mladší bratr v tomto zápase nedejbože prohraje, tak ho deportuje na opuštěný ostrov, kde ho nechá dožít zbytek života.

Další články