Sleduj nás

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v LodžiFoto: KSW

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Dominik Humburger má zatím v KSW bilanci tří výher a jedné porážky. Jeho jediné červené políčko přišlo navíc po velmi těsném zápase s Michalem Michalskim. Humburger na tento výsledek dokázal perfektně zareagovat a v dalším zápase zdemoloval Adriana Dudeka ve druhém kole TKO. V pátém zápase pod vlajkou KSW se profesionální voják střetne s Radoslawem Paczulskim, který na úvod svého angažmá v KSW dvakrát vyhrál, ale nyní si připsal i stejnou porci porážek.

Jednatřicetiletý Polák nestačil nejprve na Tomasze Romanowskiho, kterému podlehl na body. Ještě hůře se mu vedlo proti legendě Michalu Materlovi, který jej ukončil již po devadesáti vteřinách knokautem. Paczulski má za sebou bohatou historii v kickboxu, kde se stal šampionem organizací FEN i DSF. V postoji tedy Dominika nečeká nic snadného, ale díky svému wrestlingu by měl mít český borec navrch.

Na stejné kartě jako Humburger se představí i Viktor Pešta. Ten má za sebou v KSW dva duely. Na úvodní výhru nad Filipem Stawowym nenavázal a podlehl na body Szymonu Bajorovi. Do třetího zápasu tak půjde s vyrovnanou bilancí. Jeho soupeř má za sebou v KSW neúspěšnou premiéru, kdy podlehl srbskému kladivu Stosičovi. Darko Brazilce zničil za minutu a čtrnáct vteřin, takže Scheffel bude mít proti Viktorovi rozhodně co napravovat.

Pro oba zkušené bijce tedy půjde o velmi důležitý duel. Scheffel si kromě prohry se Stosičem nese v zádech i dva neúspěchy z PFL, takže tentokrát bude chtít rozhodně ukončit negativní sérii. Kromě českých zástupců bude k vidění bitva o titul střední váhy, ve které se střetne v KSW neporažený Pawel Pawlak s Damianem Janikowskim. Druhý jmenovaný jede na vlně tří vítězství a bude chtít prodat svoje obrovské zkušenosti z wrestlingu, ve kterém Polsko reprezentoval i na Olympiádě. KSW 96 je na programu již 20. července a rozhodně se bude na co dívat.


Zdroj: KSW


Další články